Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw poczekamy aż zgłosi się trochę osób chętnych, później ( pewnie na początku listopada ) zrobimy ankietę w której każdy wypowie się kiedy będzie chciał dostać fajerwerki. I zamówimy wtedy, kiedy odpowiadać to będzie większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Osoby chętne które się wpisały będę dodawał do mojego pierwszego posta w tym temacie...
Każdy kto by chciał wziąć w tym udział a nie znalazł tam swojego nicku.. proszę się wpisać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na 50% kupował - za około 300 złotych. Niestety, rodzice jeśli już by mi pozwolili, to tylko w grudniu, bo wcześniej nie chcą nawet rozmawiać o fajerwerkach :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że też bym się dołączył - ale muszę popytać kolegów z którymi miałem robić zbiorowca, jeśli oni też będą brali to będzie to jakieś 300-400 zł, a jeśli ja sam to ok. 100 zł, ale nie wiadomo jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem ja tez przyłączam sie do zbiorowego kupowania. W tym roku to będzie coś około 200-400 zł. Tak duży rozrzut bo niestety większego dopływu gotówki spodziewam się dopiero w połowie listopada (urodziny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kazde wydane 300 zl dostajemy teraz losy do konkursu. W tym wspolnym kupowaniu troche ich bedzie.. Jesli ktorys los wygra skuter to co zamierzacie zrobic z tym fantem..? Tak z ciekawosci pytam, zawsze jest taka szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie rozumiesz na czym to polega :roll: wpisujemy się w temat, składamy zamówienie następnie płacimy za to, wap kontroluje to wszystko i wysyłają. Każda osoba jest traktowana oddzielnie. A wap zbiera ludzi mówi że zebraliśmy np. 5k i za to dostajemy jakiś tam rabat + gratisy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, to bedzie realizowane jako jedno zamowienie czy kilka? Wap napisze ktore zamowienie jest wlaczone w to zbiorowe kupowanie czy jak? Nie zczailem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego tu nie rozumieć?
Zamawiamy razem bo im więcej kasy tym lepsze rabaty/gratisy :roll:
A co do tych losów to chyba będzie zależne od tego kto ile wydał a nie ile łącznie jest wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie intersuja takie problemy:

Kiedy startuje ten wspólny zakup ? (żeby inni nie wykupili towaru)

Jeśli 5 osób będzie chciało kupić ten sam produkt a będa na magazynie tylko 4 sztuki to co wtedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zamawiał tam na miejscu i będę negocjował ceny i gratisy!
Wysyłka 24zł
Każdy dostanie paczuszkę do domu kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos zamawia za 500+ to jak mu sie to oplaca? Jak robie zamowienie na fm to samemu mam 60 zl gratisu i darmowa przesylke. Tu wyjdzie jakies 60-70 zl rabatu + 24 za przesylke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne gratisy zachowujecie tak samo jakbyście kupowali oddzielnie, ale do tego dochodzą upusty i gratisy których kupując samemu byście nie otrzymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po przerwie. Czas ruszyć z przygotowaniami. Ja dorzuciłbym 6oo zł zamówienia minimum, więc proszę o dopisanie mnie do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zamówię grupowo gdzieś jakieś 350-500zł, aha, a jak jest z płatnością i adresem? I jeszcze jaka jest ochrona danych? I z towarem, np. jeśli zabraknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towaru na pewno nie zabraknie. Jeśli byłyby braki to wtedy zostaniesz o tym poinformowany i zadecydujesz czy kupujesz coś innego, czy rezygnujesz z tej pozycji. Chociaż jestem pewien że niczego nie zabraknie. Dlatego też robimy zakupy przed grudniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...