Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wlasnie dostalem wiadomosc od znajomego o tych wspolnych zakupach... Z mojej strony na 100% jest zamowionko na 800zl. Jesli bedzie wieksza znizka to moge dac 1000 :mrgreen:

Tylko niech mi ktos doklanie wytlumaczy co i jak bo szczerze mowie nie chce mi sie wertowac tych 17 stron :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

we wtorek wchodzisz na fajerwerkimarket.pl dodajesz do listy to co chcesz kupić i w rubryke uwagi wpisujesz specjalną formułkę która będzie podana dziś lub jutro.
Kupujesz za tyle, żebys WYDAŁ 800 zł, więc będzie to suma po odjęciu 25% lub 30% rabatu, czyli zamawiasz za ponad 1100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony na 100% jest zamowionko na 800zl. Jesli bedzie wieksza znizka to moge dac 1000


Jeśli masz do wydania 800zł to spokojnie możesz zamawiać za 1050zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi się podoba jak jest 25% rabatu na wejściu jak dla mnie super sprawa a jak sie uda będzie 30% jak nie i tak będę zadowolony :mrgreen: :twisted: :wink::]
A kwotą którą chcę przeznaczyć na owy zakup jest
491,87zl
Rabat 25% = 368,90
Kwota ta może tylko ulec zmianie do góry (czytać może urosnąć) czy w takim wypadku będę to też musiał tu zaznaczyć ???? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK staralem sie przeczytac wszystko od poczatku ale jest tego tyle i tak poplatane ze doszedlem do polowy i sie pogubilem...

Wiec tak:

1.Czy musze pisac PW do kogos podajac co chce kupic i za ile chce kupic, moj adres itd czy poprostu zamawiam na stronce FM i tam wszystko wypelniam??
2. Co jesli nie ma danego produktu ktory mnie interesuje, czy mozna to jakos zamowic.
3. Z tymi gratisam w koncu wyszlo ze beda to kinder suprise czy tak, nie ma juz np tego 60zl po przekroczeniu 500zl.
4. Platnosc jest przy odebraniu paczuszki czy monza przelewem bo chyba narzeczona mnie zabije jak zobaczy taka kwote na spalenie :) A mnie nie ma teraz w domu i nie bedzie do 18grudnia....
5. Teraz jesli chodzi o kwote zakupy to deklaruje np 800zl czyli od tego 25% to jakies 200zl Wiec za te 200zl dodatkowo zamawiam produkty a place np kurierowi tylko te 800 dobrze zakapowalem :mrgreen:

Czy te specjal haslo do wpisania bedzie przeslane na PW czy jak??

No i to chyba na tyle, prosze o nie denerwowanie sie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zamawiasz na FM, nie piszesz żadnych PW.
2. Jak nie ma, to nie ma.
3. Mamy rabat 25% lub 30%, więc gratisy będą małe w formie niespodzianki
4. Jest płatność za pobraniem jak i przelew, przelew wykonujemy następnego dnia od zamawiania, żeby poznać cene (25% rabatu czy 30%)
5. Wybierasz sobie fajerwerków za taką cene od której odjąć 25% lub 30% będzie się rownać tyle ile masz do wydania czyli 800 zł.
Więc będzie to gdzieś 1070 zł w przypadku 25%, w przypadku 30% niewiele ponad 1100 zł.

24listopada przy wspólnym kupowaniu w rubryce uwagi będziemy wpisywać specjalną formułke która będzie podana już niebawem!

Mam nadzieje że wszystko jasne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh ludzie rozumiem że nie umiecie się połapać od początku bo też to miałem ale gdy weszły nowe zasady kupowania to możecie przeczytac 2-4 strony wstecz i wszystko bedziecie wiedziec. Dajcie już spokój moderatorom bo na ich miejscu bym chyba zgłupiał.
Wszystko już jest jasne.
W tym temacie wpisujesz kwote z rabatem 25% za jaką zamawiasz.
we wtorek robisz zamówienie na www.fajerwerkimarket.pl i w uwagach przy zamówieniu dopisujesz formułke którą poda wapster przed wtorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem co do siebie , że musze wiedzieć czy rabat 25% czy 30% bo po paczce już nic nie chcę kupować i nie chce zostawiać kasy tylko wydać jak najwięcej . Więc jak będę mógł się tego dnia dowiedziec czy 25 czy 30 proc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landsberg nie idź do przodu i licz na 25% rabatu bo wydaję mi się ze niektórzy mówią kupie kupie a nie kupią ale tfu tfu oby tak niebyło.
Licz 25% rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w uwagach napisze tą tajną "formułkę" + taki komentarz "Jeżeli rabat będzie 25% proszę odjąć od zestawu zestaw Phyro-mix za 30 zł, a jeżeli będzie 30 % proszę nic nie zmieniać."
Myślę, że tak da rade ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi na tym bardzo zależy . Nie moglibyśmy najpeirw wswzyscy próbnie zamówić i obliczyć rabatu a później dopiero naprawde ? Bo 513 zł a 550 to roznica .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wapster, apeluję o to aby we wzorze znalazł się też nick osoby z forum, tak żeby osoby niezarejestrowane u nas nie brały udziału w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wziasc udział we wspólnym kupowaniu trzeba wpisać w pole uwagi: "www.forumfajerwerki.pl - wspólne kupowanie - [nick z forum]" oraz osoby ktore beda chciały wpłacić przelewem lub odebrać osobiście(trzeba podac date odbioru) muszą otym poinformować w rubryce uwagi!!

Wszystkie inne wzorce nie będą brane pod uwagę, trzeba tez podac dobry numer telefonu gdyz beda dzwonić do kazdego gdy bedzie znana kwota danego zamówienia.!!

od 24 listopada godzina 10 do 25 listopada godzina 10 można skladac zamowienia wedlug tego wzoru!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...