Skocz do zawartości

SP1009 Wrecking Bomb


wybuchowiec1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Bardzo dobra i opłacalna petarda! Zapłaciłem 9zł w fajerwerki-net.pl 6szt w opakowaniu. Testowałem ja z la bombą. SP 1009 była głośniejsza i miała niższy ton. Grubość korpusu zblizona do popularnych achtungów hestii. (pisze zbliżona, ponieważ grubość ta zależy od miejsca w którym się porównuje) Nie wiem jak wypada w porównaniu z FP3 New ale ze względu na swój bas może ją trochę przewyższać-ale to tylko moja subiektywna ocena, może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to chyba jest podobne do petardy red devil najpierw fontanna coraz wyższa do 1 m a potem wali lepiej niż FP3 NEW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem 2 paczki w tym roku i z tym hukiem bywa róznie. Jedna jest silniejsza od FP3New inna słabsza, zalezy od sztuki:) Ale na pewno warto zaopatrzyć się w takie cacko. A i maja dość krótki lont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja w tym roku miałem tylko 1 paczkę, a szkoda są bardzo głośne, może nie takie głośne jak FP3ale są głośne.

No chyba jednak mocniejsze od FP3/NEW, byly tak mocne ze zakazali ich importowania, z powodu sily huku wlasnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprawdziłem na razie jedna sztukę. Nie było zbyt silnego flesza, nawet żadnego nie zauważyłem, za to huk całkiem niezły. Akurat moja była raczej cichsza od FP3/NEW, ale jak mówił przemus_lw, ponoć bywa z nimi rożnie. Jednakże bass miała potężny, większy od FP3/NEW. Na pewno warto było je kupić i wypróbować, zwłaszcza ze już ich nie będzie. Zegnajcie, wrecling bomby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Na dniach postaram się zrobić jakieś porównanie do 859 i JC05

HL pomyliłeś tematy, czy petardy pisząc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"HL pomyliłeś tematy, czy petardy pisząc?"

Nic nie pomyliłem, szczęśliwie jeszcze udało mi się je zakupić :P
Będzie teścik by rozwiać wszystkie mity i fakty :)

Ok, wszystko jasne! Czekam z innymi na porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...