Skocz do zawartości

SP1005 DINAMIT III/Nowość


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Szanowni Państwo,

 

W lipcu przedstawiamy w wyjątkowo niskiej cenie petardę hukową SP1005!

Regularna cena: 7zł brutto

Promocyjna cena: 4zł brutto*

Zachęcamy do zakupu!

 

Promocja trwa do 31.07.2013 lub do wyczerpania zapasów.

 

 

 

SP1005-2.jpg

 

 

SP1005

• Opis Produktu: Petarda draskowa - 50 szt/op.

• Efekt: huk

• Klasa ADR: 1.4G

• Wymiary produktu(cm): Petarda - Ø1,3 x 7 opakowanie - 14 x 7,5 x 6,5

 

 

*Cena promocyjna – nie podlega rabatowaniu.

 

 

 

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży:

 

MICHAŁOWICE:

Michałowice 05-816

ul. Ogrodowa 16

tel./fax: 22 723 84 00

e-mail: info@superpower.pl

poniedziałek – piątek 8.30 – 16.30

 

 

PĘCICE:

Pęcice 05-806

ul. Sokołowska 9

tel./fax: 22 759 02 45

tel.: 22 759 02 53 lub 22 759 02 47

e-mail: biuro@superpower.pl

poniedziałek - piątek 8:30 -16:30

http://www.superpower.pl

http://www.pokazyfajerwerkow.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem te petardy w zeszłym roku, niestety przy pocieraniu odpadają z nich główki zapalcze...

Heh, coś mi się wydaje, że to bardzo stary produkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - jak to się dzieje, że sprzedajecie produkt SP1005 jako DINAMIT, a na swojej stronie internetowej podajecie produkt z tym samym indeksem SP1005-jako MEGA BOMB. 2 produkty o tym samym indeksie ???

sp1005-fajerwerki-super-power-petarda-lontowa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - jak to się dzieje, że sprzedajecie produkt SP1005 jako DINAMIT, a na swojej stronie internetowej podajecie produkt z tym samym indeksem SP1005-jako MEGA BOMB. 2 produkty o tym samym indeksie ???

sp1005-fajerwerki-super-power-petarda-lontowa.png

 

O... to ciekawe. Z tego co mi się wydaje to od 2010 roku wprowadzając na terytorium Unii Europejskiej produkt o tym samym numerze handlowym, ale o innej budowie technicznej należy umieścić na nim znak CE. Niech ktoś mnie sprostuje jeżeli nie mam racji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... to ciekawe. Z tego co mi się wydaje to od 2010 roku wprowadzając na terytorium Unii Europejskiej produkt o tym samym numerze handlowym, ale o innej budowie technicznej należy umieścić na nim znak CE. Niech ktoś mnie sprostuje jeżeli nie mam racji :)/>

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do firmy Super Power po zakupy wymienionych petard i na krótki kurs z przepisów. W szczególności pozdrawiamy byłych pracowników, czy nudzicie się i nie macie o czym pisać tylko o Waszej (zresztą bardzo dobrej) byłej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do firmy Super Power po zakupy wymienionych petard i na krótki kurs z przepisów. W szczególności pozdrawiamy byłych pracowników, czy nudzicie się i nie macie o czym pisać tylko o Waszej (zresztą bardzo dobrej) byłej firmie?

 

To jednym słowem można wszystkim produktom dać ten sam indeks tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy byli pracownicy Superpower nudzą się...mało mnie to obchodzi.(NIe interesują mnie dyskusje po za tematem)

Fakt jest taki, że poprosiłem o wytłumaczenie co ztymi indeksami, dlaczego są takie same dla róznych produktów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...