Skocz do zawartości

14.06.2009r. Dni Pruszcza Gdańskiego


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Data - 04.06.2009
Miejsce - Pruszcz Gdański
Okazja - Dni Pruszcza Gdańskiego
Wykonawca - CLICK
Czas trwania - 7 min.

-


Nie będę się rozpisywał gdyż nawet zapewne by mi to nie wyszło...
Początek to była bomba za bombą nic ciekawego, potem deczko się rozkręciło. Zapewne minusem brak podkładu muzycznego.
Gdy po pokazie podszedłem na stanowiska pirotechniczne widziałem tylko rury do 4' bomb. Zapewne te bardziej okazałe bomby były to cylindry, gdyż nie było widać większych rur.
Z nie których bomb efekty dolatywały do ziemi a jeszcze inne wybuchały bardzo nisko(wszystko widać na filmie). Zapewne za krótkie rury do cylindrów.
To by było na tyle i tak za długo pisałem;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego nie było tego podkładu muzycznego. Click użył takiego np. w Ustce rok temu i powinien trwać dłużej. Może to były kwestie techniczne?

Pokaz był ciekawy. Przez całą jego długość można było obserwować bomby. Już od samego początku coś się działo na niebie. Bardzo ciekawe były wachlarze o efekcie purpurowych gwiazdek i złotych komet. Jeżeli szelki z 5:57 min filmu też miały 4" to były naprawdę świetnej jakości. Pewnie to były włoskie cylindry. Finał wyszedł znakomicie. Na prawdę bardzo mi się spodobał. Tylko po co te 3 bomby horse tail na końcu? Ładne były jeszcze baterie o efekcie srebrnych wirów.

Ogólnie nie było najgorzej :wink: Nie wnikam co było powodem niskich lotów niektórych ładunków. Czy były to złe rury, czy nieprawidłowy lift dlatego nie będę tego oceniał.

Ocena:
I. Różnorodność efektów – 9-/10
II. Synchronizacja z podkładem – 0/0 - nie było podkładu :razz:
III. Oryginalność pokazu - 9/10
IV. Finał - 10-/10
IV. Efekt ogólny 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...