Skocz do zawartości

JA005 Gigant


FireworksFanF1

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JA005
Nazwa Produktu: Gigant
Ilość sztuk: 5 rakiet(3 duże 2 małe)petardy "pirat" 3 sztuki,2 rzymskie ognie,mała fontanna,bączek,słoneczko,skaczące petardy oraz piszczące myszki.
Efekt: Zależnie od rodzaju rakiety i innych artykułów.
Film: -brak-
Cena hurtowa: 25,80zł
Moja opinia/komentarz: Miałem ten zestaw 2 lata temu.Polecam w 100% ogromne rozpryski rakiet,inne artykuły też świetne ocena 10/10.
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/images/user/katalog/1707.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zestaw gigant to dobry zestaw, ma dużo pierdółek na przykład myszki ,czy piraty,rakiety nie są złe za taką cenę, rzymskie ognie multicolor kolorowe kulki lecą wysoko na jakieś 6-7 metrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Też kupiłem ten zestaw w biedronce za 24,99 w zeszłym roku, był dosyć efektowny(nawet pierdółki). Mam nadzieje że w tym roku nie podrożeje;>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem ten zestaw w tamtym roku i przyznam że rakiety miały ładne efekty tylko mogły by wyżej lecieć.
P.S W tym roku testuje JADE 2 lata temu mnie nie zawiódł i porównam który zestaw lepszy.

Im wyżej lecą tym gorszy efekt . Jak masz pisać żeby sobie tylko postów nabić to nie pisz. Zastanów się przynajmniej tak na przyszłość :).Ja np. zakupiłem 2 takie zestawy i wszystko mi się podobało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu chodzi wam o ten zestaw duży z biedronki za 24,99zł co są pierdółki i 5 rakiet Firmy Jorge Mistrzowie Ognia ?? jak tak to tez mi sie podoba :)

Tak jest to zestaw Mistrzowie Ognia , tzn tak nazywał się 2 lata temu, a rok temu Planet. Moim zdaniem mogliby się bardziej wysilić jeżeli chodzi o poligrafię .;/. Wszystko ma taką samą nazwę . Spytasz się kumpla co sobie kupiłeś na sylwka a on odpowie:- ten zestaw planet . Ale który ???ę. Ale efekt rekompensuje wszystko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jest to zestaw Mistrzowie Ognia , tzn tak nazywał się 2 lata temu, a rok temu Planet. Moim zdaniem mogliby się bardziej wysilić jeżeli chodzi o poligrafię .;/. Wszystko ma taką samą nazwę . Spytasz się kumpla co sobie kupiłeś na sylwka a on odpowie:- ten zestaw planet . Ale który ???ę. Ale efekt rekompensuje wszystko :)

dokładnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zestaw ten oceniam na 4/10, kupiłem w celu zabawy przed 24 i tak szczerze powiem, że nie miałem czym się tam pobawić, 6 niewypałów (w tym 1 rzymiak) ,petardy cichutkie, więcej huku robi strzał z papierowej torby, na + jedynie rakietki (5 szt. 2 mniejsze i 3 większe)i mały wulkanik. Jedno wiem na pewno, więcej go nie kupie, w tej cenie miałbym moździerz lub wyrzutnie 25 strzałów.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Rakietki zasługują na pochwałę bo są naprawdę dobre ,czego nie można powiedzieć o reszcie zestawu . Nie wypały,słabe efekty.

Ogólna ocena 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...