Skocz do zawartości

Keller (tylko w OBI) System 4 moździerzy Dragon Tigers


fpshooter

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol:nr OBI4762803
Nazwa: System 4 moździerzy Dragons Tigers
Producent Keller Germany
Kaliber: 50 mm (2")
Czas trwania ok 25 s w praktyce (na opakowaniu pisze 100 s)
Opis: red wave + cracling pistil, green wave + cracling pistil, silver brocade crown + cracling pistil, red & green peony + cracling pistil.
Zdjęcie: Gazetka OBI from Marian
Film: youtube link
Cena 69,99 zł

Moje uwagi Wielkość rozprysków zbliżona do rakiet 2,5" opłacalność podobna jak rakiet Big Day. Efekty piękne, ale jak dla mnie za drogo liczą - płaci się niestety za nietypowe opakowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukam i może znajdę gdzieś w sklepie internetowym było by fajnie


Po co sobie marnować czas i tak tego nie znajdziesz

A co do tego (nie wiem jak to nazwać wyrzutnia :D) To nieopłacalne jak wspomniał fpshooter płaci się za opakowanie Ale efekt bardzo ładny tylko ta cena :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten system moździerzy nie tylko jest w Obi. Widziałem go wiele razy w delikatesach Alma w Sopocie. Przed sylwestrem robilem tam kilka razy zakupy i jestem pewien, że to ten sam bądź inny model, ale również system moździerzy. Kosztował tyle samo, czyli 69,99zł. Myślę, że nie opłaca się kupić tego systemu ... Lepiej zainwestować w jakąś wyrzutnie Jorge'a za taką cenę. 5/10 za fajne efekty ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie taki sobie.
70zł za 4 strzały to bardzo dużo , a za 24zł dostępny był moździeż 1,5" z lidla o bardzo dobrych efektach , które sięgały ziemi.
Jeśli byłby za 30zł ,to można się zastanowić , ale cena zdecydowanie przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...