Skocz do zawartości

Czy strzelacie w Wigilię?


Mar3kkk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj zrobiłem karabinek z 1 paczki piccolo z hesti <real 99gr> i muszę wam powiedzieć że zawsze jak robiłem karabinki z piccolo to nigdy mi nie wyszło tak świetnie jak teraz :D
Nie miałem lontu ale .. poukłądałem je tak zeby jedna stykała dwie :D no i dla pewności wysypałem proch z jednego pikolaka pomiędzy petardami :D no i super dwa razy taśmą objechałem

Te pikolaki w tym roku mają chyba wyjątkowy bas :D albo poprostu w takiej serii to lepiej i głośniej słychac
A pozatym wywaliłem jeszcze rzymskie ognie x2 piratkix3 i jedna kule z moździerza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku coś odpalałem,a w tym nic :cry:.Co do kwestii legalności wolałbym się nie wypowiadać :roll:.Wiadomo jest ryzyko jest zabawa!Choć co do tego ryzyka to mam mieszane uczucia(od dłuższego czasu na moim osiedlu ni widu ni słychu niebieskich aniołów sprawiedliwości :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy strzelacie w Wigilię?


Nie, nie strzelamy, bo to nielegalne.

Przeklinanie na ulicy też jest nielegalne a pewnie nie ma tutaj osoby która by sobie coś tam nie powiedziała :lol:
Ja wczoraj odpaliłem stroboskopa z firmu Surex , kapitalny :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigilia - po Pasterce o 1 w nocy szelka :wink: .
1 Dzień Świąt- Duży Kamikadze.
2 Dzień Świąt - szelka.
Symbolicznie ale porządnie :razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy strzelacie w Wigilię?


Nie, nie strzelamy, bo to nielegalne.


strzelając na terenie prywatnym, możesz to robić 365 dni w roku :grin: byle by ciszy nocnej nie zakłócać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie jest rozporządzenie wojewody, w niektórych województwach można tylko 31.12 i 1.01.

U mnie w tym roku wyszło tak że nie było czasu postrzelać ale np. rok temu strzelałem. Za to 25 już strzelałem normalnie Air Bombami i dwie szelki od Pumy poszły w końcu trzeba się radować z Bożego Narodzenia. Gorzej by było np w Wielki Piątek :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja już od kilku lat mam taką tradycję że po kolacji wigilijnej zawsze wyjdę i coś odpalę. Jakieś drobne rakietki bądź małą wyrzutnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja już od kilku lat mam taką tradycję że po kolacji wigilijnej zawsze wyjdę i coś odpalę. Jakieś drobne rakietki bądź małą wyrzutnie :)

Tak samo robię ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam już nie strzelam. Nie dość, że jest to nielegalne to dodatkowo nie czuje potrzeby by coś sobie odpalić. Równie dobrze mogę poczekać jeszcze te 7dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem takie plany jednak odpaliłem 2 szelki wczoraj, a dzisiaj dałem sobie spokoj, bo leje ostro.


@mpi

Ty siedzisz na paranormalne czy to sie ktoś pod Ciebie podszywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...