Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podzielam tego zdania. Przecież te tanie mają podobne ładunki dream,gold , big shots. Jest nowy film haddi pl i ma też inny film zdaje się.  To już chyba bym serio wziął od biedy gold light. Połowa strzałow to chała , ale może te pierwsze 4 i trzy ostatnie bez większych tragedii.

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2023 o 14:08, Homer napisał(a):

Czy przypadkiem oni po świętach kiedy włączają promocje 50% na drugi nie podnoszą cen ? Ceny niższe niż na gazetkach z zeszłego roku.

 

Dream light na gazetce z zeszłego roku od 27.12 np 49zł a tera 35.

Może nawet w tym roku podniosą na 60zł i wtedy za dwie wyjdzie 90zł a teraz wychodzi 2x35=70zł.

Wydaje mi się, że w tym roku jest inaczej, patrząc faktycznie po cenach.

Nie będzie promocji drugi za -50%, ale za to ceny regularne są niższe niż w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój ile mozna kupowac tej Hestii badziewie jak nie wiem przecież ludzie sie na to rzuca jak na świeżaki XD moim zdaniem 50% to i tak za mało ponieważ cena o połowe odjeta od drugiego produktu nie jest adekwatna do jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że tej Hestii nikt nie chce kupować przez sklepy internetowe, skoro tyle tego w marketach :D A ludzie bez pojęcia kupują to gówno :D No wyjątkiem są rakietoszelki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kamil911 napisał(a):

Dajcie spokój ile mozna kupowac tej Hestii badziewie jak nie wiem przecież ludzie sie na to rzuca jak na świeżaki XD moim zdaniem 50% to i tak za mało ponieważ cena o połowe odjeta od drugiego produktu nie jest adekwatna do jakości

A myślisz, że janusze nie kupia? Owszem kupia a pózniej komenatrze ze drogi i efekty nijakie. Moj szwagier tez kupowal marketowe. A teraz kupuje internetowe:) i mowi ze to sa fajerwerki dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Piotrek007 napisał(a):

A myślisz, że janusze nie kupia? Owszem kupia a pózniej komenatrze ze drogi i efekty nijakie. Moj szwagier tez kupowal marketowe. A teraz kupuje internetowe:) i mowi ze to sa fajerwerki dopiero

Wiem ale kupią bo tanio a wszedzie indziej drogo 🤯jak jeszcze do tego dołączysz karteczke z napisem 50% taniej to już całkiem janusze się na to rzucą tylko oni nie wiedza ze mogą kupic w podobnych pieniądzach lepsze fajerwerki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...