Skocz do zawartości

Jakich importerów najczęściej wybieracie?


Darkossi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zawsze kupywałem firmy Hestia i jakieś pierdółki innych firm. Ale w tym roku stuff mam prawie cały z Jorga, bo kupiłem fajerwerki przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Jorge.

Od kilku lat kupuje fajerwerki od tego importera i nigdy się nie zawiodłem. Bogata oferta, dużo materiałów filmowych i rewelacyjne efekty - czego chcieć więcej? :wink: Moim zdaniem najlepszy importer na terenie Polski. Po Jorge'u drugą firmą, z której mam fajerwerki jest Super Power - w przyszłym roku kupię od nich trochę rzymskich ogni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu znalezienia tego forum czyli od zeszłego roku ,kupuje tylko z Jorge. Wcześniej nie zwracałem uwagi na importera ,ale miałem zawsze dużo z Hesti i trochę z Super Powera. Porównując np jakieś rakiety o tej samej cenie Z Hesti do rakiet z Jorge to Jorge zdecydowanie jest nie pokonane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Jorge.

Od kilku lat kupuje fajerwerki od tego importera i nigdy się nie zawiodłem. Bogata oferta, dużo materiałów filmowych i rewelacyjne efekty - czego chcieć więcej? :wink: Moim zdaniem najlepszy importer na terenie Polski. Po Jorge'u drugą firmą, z której mam fajerwerki jest Super Power - w przyszłym roku kupię od nich trochę rzymskich ogni.

Opinia , z którą nie można sie nie zgodzi.
Jorge króluje , a towarzyszy mu SP :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory było tylko jorge. W tym roku mam też trochę super powera. Jorge ma tą przewagę że jest dostępne w niskich cenach w sklepach internetowych i supermarketach ( typu Biedronka ).

Ale w przyszłym roku planuję kupić więcej super powera. Trzeba tylko wiedzieć co kupić, a efekty będą nawet lepsze niż jorga.

Tak więc w tym roku jeszcze jorge, za rok super power :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mój ranking importerów pod względem najczęściej kupowanych.

1. Jorge
2. Super Power
3. Hestia
4. Tropic
5. Kometa
6. Śmieszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze to:
Jorge/
Hestia/
Super Power

A najczesciej kupowane:
1)SP
2)Jorge
3)Hestia
4)Tropic
5)Smieszek

A w ciagu roku czesto Jasper bo latwo mi do niego dojechac. I Super Power. Zobacze co na Sylwestra bo na razie nie mam zadnych planow ale pewnie sporo Jorge'a
ale pewnie sporo innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...