Skocz do zawartości

Cenniki importerów


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w hurtowni też były inne ceny, korzystniejsze dla mnie :D wszystko co brałem było tańsze o 5-7 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak. Propo cennika to rzeczywiście dziad sie kłócił że to oś nie ten teges...
Ale i tak wszedł dla nas rabat 20% 4 ever :P
Dobra technika:
Skołować jakiś zaniżony cennik i powiedziec że jakis sklep internetowy to sprzedaje :)
Zniżka gwarantowana :PP
A te cenniki z Jorga to może coś nie tego czy co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
podrożało z gda.pl :???:


Fajerwerki wszędzie podrożeją.
Rozmawiałem z przedstawicielem jednej z firm pirotechnicznych i powiedział mi, że przez Olimpiadę w Pekinie export fajerwerków został wstrzymany. Dopiero po niej coś się ruszy, ale fajerwerki i tak mogą pójść w górę... :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero po mnie "WSZYSTKO RUSZY" Mam nadzieję, że zapełnią się magazyny, ale fajerwerki muszą podrożeć bo za to czekanie to są straty dla firm. lecz może nie tak jak na gda, bo strasznie u nich drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do hestii w sprawie cennika, ciakawe czy odpowiedzą... jak cos dam znać bo wiele osób się dopytywało o cennik tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Dostałem takie info od kolegi.

Lepiej poczekać z tym cennikiem Jorga do września bo i tak wypuszczą nowy niż ten co teraz mają. Wszystko związku z tym, że jest Olipiada i zablokowali eksport. Od razu powiem, że ceny pójdą strasznie w górę i to właśnie przez to.

Jeśli chodzi o cennik vmaxa ;) to też raczej we wrześniu będzie aktualny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jest źle? Jest fatalnie! Black cat 65zł - to jakieś nieporozumienie. Ogólnie do bani cennik. Jedno co może pocieszyć to to że robili go przy kursie dolara 2,90 a teraz już trochę spadło ale czy to ma znaczenie? :roll:

Już sobie wyobrażam te ceny na straganach... Apollo było kiedyś po 48zł to teraz będzie po 60. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w 1/3 to jest ważne. Bo robią też testy by fajerwerki były zgodne z przepisami unijnymi i są też problemy z importem z Chin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Witam po 1,5 miesięcznej przerwie. Na wstępie pragnę podziękować mpiwowskiemu który najwyraźniej zapomniał iż posiadam konto na tym forum. Cennik umieściłem gdzie indziej (niektórzy domyślają sie gdzie). Rozumiem że na takiej zasadzie działa - idź - zobacz - zdaj raport . O cennik napisałem dziś rano, ale chyba zabolało go to że obiecuję go wam od kilkunastu dni a mimo to go nie uzyskał i dlatego postanowił wam go przekazać otrzymując go ode mnie. Ale mniejsza, niech zbierze wasze podziękowania. Cenny poszły w górę, nie jest to cennik ostateczny czego chyba wam mpiwowski nie przekazał (nie dokładnie czytasz). Odpowiedzi na moje pytania otrzymałem(co do podwyżki cen i do ostatniej wersji cennika) prawdopodobnie się niedługo dowiecie (mpiwowski je wam przekaże)

Pozdrawiam,
Felix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że petardy Szok potaniały w porównaniu do poprzedniego roku. Ta większa reszta, szkoda gadać... Niestety w cenniku są braki. Widać na każdej stronie 0,00zł. Również w katalogu Jorge nie ma zdjęć wszystkich fajerwerków, które są umieszczone w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie, że chodzi o forum Felixa i FireMana xxxxxxxxx.net.pl a mpi nie pierwszy raz odstawia takie numery. Najwyraźniej żal mu było, że sam nie dostał tego czego chciał, jak dziecko. A co do tematu to dobrze, że kupuję jeszcze po starych cenach, bo te nowe nie napawają optymizmem i pewnie musiałbym plany ograniczyć.

Edit# Usunąłem tekst cenzora, i "fireworks" w linku na rzecz x'ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widze inny podwód tych ponad 50% podwyżek.
Rożne licencje i certyfikaty mogą wpłynąć na cene , ale nie aż od 64zł(potem 100zł !).
Wg. mnie przyczyna leży w czym innym , a ich tłumaczenia(problemy z chińkim rynkiem etc.) , to pic na wode.
Jorge uznał nas w końcu za poważnych partnerów europejskich i dlatego dostosował swoje ceny , po przeliczeniu ich z euro na złotówki(w Holandi było drożej , to u nas musi być taka sama cena).
Nie wzięli jednak pod uwagę tego , że rynek Polski jest bardzo biedny(w porównaniu z resztą europy) i przez to wiele osób a tą samą cene kupi tylko kilka produktów , zamiast większej planowanej ilości.
Tłumaczenie się kursem dolara(podaje tu wszystko na przykładzie 100-strzałowców , a dolar w poprzednik roku kosztował ponad 3zł, a przy tym JW418 199zł) , który będą bardzo tani(2.30zł w momencie wydania cennika) , a wyrzutnie już kosztowły 264zł.
Nie wiem do czego oni zmierzają , ale jeśli jeszcze bardziej podniosą ceny , wtedy ograniczam swój stuff do 500zł(jak pewnie wiele osób , które kupują za poważna kwote) i zobaczymy jakie podwyżki będą w roku następnym.
Kolejne tłumaczenie , że podnieśli ceny tak samo jak inni importerzy jest fikcją.
Żadna inna firma nie podrożała o 50%(nie mam wszystkich cenników , ale ceny uległy nieznacznej zmianie).
Bojkot ich prouktów nic nie pomoże , a najlepszym rozwiązaniem będzie przerzucić się na tropica(mają również świetne produkty i dużo niższe ceny).
Pozostaje czekać na ostateczną wersje cennika i modlić się , żeby ceny nie skoczyły o 80-100% w porównaniu z poprzednim rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tymi cenami. Małe wyrzutnie nie różnią się za dużo, są to różnice 1-5zł. Najbardziej w stosunku do ilości strzałów chyba poszły skośne 25 strz. bo aż o 15zł w górę. 49strz. też około 10-15zł. A co do dużych to 30zł. Jak dla mnie nie jest aż tak źle. Dużych 100strz. nie musicie kupować. A mniejsze wyrzutnie wcale aż tak bardzo nie zdrożały. Wyjątek to te skośne 25strz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej z rakiet zdrożały JR25 - o ponad 6zł
Za wyrzutnie , które mam w planach(a mam dużo) zapłace o 150zł(mimo wywalenie 2-óch) więcej !
Podrożały tylko najchętniej kupowane produkty , czyli najlepsze.
Najwięcej w d**e daje Achilles - 100zł więcej ,a jest on najlepszą ich wyrzutnią.
Do końca roku dolar ma trochę spaść , jeśli wyrzutnie nie potanieją(a podrożeją jeszcze bardziej) ,to znaczy , że nasz ulubiony jorge to *******(nie było tu wulgaryzmu , ale niemiły wyraz) i chcą zarobić jak najwięcej na rynku Polskim porównując go do bogatego rynku Holandzkiego etc.
Chwalą się tylko rabatami , że dzięki nim ceny się równoważa - Ale do holery nikt nie kupi fajerwerków za 10k zł , żeby mieć rabat 15 % i ceny w miare przyzwoite !!!
Mam nadzieję , że ktoś z jorga rzuci okiem na te posty i wbije weźmie pod uwage , że jesteśmy biednym krajem , a podnosząc ceny tracą tylko klientów.
Miałem kupić u nich stuff za 1600zł , ale jeśli ceny skoczą jeszcze bardziej zostane tylko przy JW418 , a reszte wydatków ogranicze do 500zł i przerzuce sie na Tropica/Super Power , którzy również mają świetne produkty , a nie podnosza tak cen.
Zauważcie , że co roku jest drożej ,a teraz nawet co miesiąc (kiedyś 100-strzałowce kosztowały 169zł(JW42 chyba niecałe 50zł) , a dzisiaj płacimy za nie 300zł(Za BC 65zł) , a za 2 lata , to już za BC będą chceli 100zł(a za JW414 pewnie jakieś 500zł]).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...