Skocz do zawartości

FP1 Jaja Dinozaura


maczqn

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadałem parę sztuk tych petard fajne robią huk jak powinny ale gdy je kupowałem na odpuście(po 50gr) to zauważyłem że lonty są strasznie skrzywione przy poctawie no i co te które były skrzywione nie wybuchły lont zgasł przy samym koniuszku nawet ich potem nie ruszałem zrobiłem małe ognisko powrzucałem i tylko błyskały więc zwracajcie uwagę przy kupowaniu na sztuki czy lonty są proste
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwila odpaliłem jedną na boisku, myślałem że to będzie byle gowno a tu wybuch jak pół achtunga xD ładny bass był ogólnie polecam je kupować wczoraj wziąłem dwie paczki około 3 zeta za jedną :D
#edit myśle że jedyny minus to to że lont za szybko sie spala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirotechnika miałem taki sam problem, ale lonty raczej nie były skrzywione ;)
To jest wina ogólnie wadliwej produkcji i miałem dużo takich nie wypałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnąłem jednego i jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo się opłaca , polecam 10/10

Posiadałem parę sztuk tych petard fajne robią huk jak powinny ale gdy je kupowałem na odpuście(po 50gr) to zauważyłem że lonty są strasznie skrzywione przy poctawie no i co te które były skrzywione nie wybuchły lont zgasł przy samym koniuszku nawet ich potem nie ruszałem zrobiłem małe ognisko powrzucałem i tylko błyskały więc zwracajcie uwagę przy kupowaniu na sztuki czy lonty są proste
pozdro


O , to chyba będę miał parę niewypałów. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raz z kumplami odpaliliśmy jajo dinozaura jak pierd.... to od sąsiadki taki ochrzan dostaliśmy że się wam nie śniło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sewer1412 - przepłaciłeś. Można je mieć już za 20 groszy/sztuka.
Co do samej petardy - w sylwestra odpaliłem najpierw ją, potem korsarza. Efekt? Mają mniej więcej taki sam huk, no może FP1 ma troszkę większe echo.


Zgadzam się mają huk jak 2 korsarze,a myślałem,że będą miały huk jak piratka z hestii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ich cala paczkę w tym roku . Huk nawet , ale czesto sa niewypaly , szczegolnie jak jest wiatr . Jak na swoja wielkosc sa glosne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj miałem nie miła przygode z tymi petardami.Mój kolega chcial odpalic 7 na raz.odpala,i nagle BUM :o doslownie 2 sekundy po odpalenia jedna wystrzelila a reszta gdzies poleciala i zadnej juz nie znalezlismy.Krecilismy filmiki swiec dymnych,fajerwkow ktore kupilismmy na rynku.Jutro powinna przyjsc paczka z firebis.pl wiec powinno byc lepiej...jak ktos chce filmy to na GG:2378095

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Bardzo dobre i opłacalne petardy. Za niecałe 4 zł mamy 20 bardzo głośnych petard. Na pewno zagoszczą w moim tegorocznym stufie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem na ostatniego sylwka, kupiłem je zupełnie niespodziewanie, co prawda z 4 niewypałce na 1 paczkę, ale pierdnięcie niesamowite, nie spodziewałem się takiego walnięcia z takiego małego czegoś zupełnie... A w rynnie to to już jest sieczka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odpaliłem sobie niedawno 1 szt. efekt naprawdę bardzo bardzo dobry. Niby niepozorna wielkość, niska cena a huk bardzo duży. Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz miałem styczność z nimi rok temu w czerwcu kiedy mój głupi kolega przyniósł je na zakończenie roku szkolnego :) z początku myślałem że to będzie ciche , dlaczego tak myślałem ? Bo to było bardzo , bardzo małe ale huk dało bardzo głośny duży jeden z nauczycieli który wsiadał do samochodu nie wiedział co się dzieje hehe później się dowiedział że to my rzucaliśmy i mieliśmy ochrzan ale petardy oceniam na 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

są za***iste jak je odpaliłem na w moim ogródku pod garnkiem to sąsiada psy zaczęły szczekać i się włączył alarm sąsiadka na policje zadzwoniła a mama dała mi karę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Potwierdzam. Petardy godne polecenia. Przed chwilą miałem starcie z bandą "dzieci sylwestra" i uporałem się z nimi właśnie jajem dinozaura, bo tylko to miałem w kieszeni xD. Dzieci uciekły od razu xD. Huk coś jak piratka/korsarka, może nawet głośniejsze. 10/10 POLECAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą walnołem ją po raz pierwszy i naprawde polecam nie spodziewałem się az takiego huku od tak drobnej i lekkiej petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu mocne, tylko sporo niewypałów, odpaliłem 4 a tylko dwie wybuchły... ale że kupiłem całą paczkę to nic straconego :wink: A i dosyć szybko wybuchają.
EDIT: Huk nadal super ale nadal dużo niewypałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden niewypał na całą paczkę, poza tym jestem z nich zadowolony. Huk bardzo dobry jak na wagę tej petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...