Skocz do zawartości

FP10 Wariatka


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: FP10
Nazwa: Wariatka
Opis: pudełko petard lontowych 20szt.
Zdjęcia:
# Pudełko
# Otwarta paczka
# Foto ze strony Jorge
Cena hurtowa: 4,70 zł


11,00 zł - koszt, który poniosłem na odpuście po wynegocjowaniu rabatu w wysokości jednego polskiego złotego. Wiadomo, że na bazarkach ździerają, ale przynajmniej zakup na miejscu. Ostatnio straciłem zaufanie do petard z serii FP. To jest ostatnia szansa jaką jej daję. Zobaczymy jak spiszą się na łączce. Po odwróceniu opakowania pewnie niektórzy zdziwią się. Gdzie jest logo Jorge? Przecież te petardy są na stronie tego importera. Prawda jest taka, że po prostu go nie ma. Na odwrocie znajdziemy jedynie napis "Fenix" Zielona Góra. Coś w tym musi być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wygląda na dużą piratke , a jak to piratki mają do siebie , powinna narobić duużo huku(tak jest przynajmniej z hestią , maxsemem oraz superpower).

Mam takie 2 pytania :
-Czy lont jest w miare długi(i z jaką szybkościś się pali) , ponieważ z doświadczenia wiem , że piratki nie należy trzymać w ręce w momencie odpalania , w celu jej odrzucenia(bardzo szybko wybucha , że w uszach dudni).
-Zapodaj filmik z wybuchu piratki i opisz wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bardzo podobnego do Korsarki z SP, tylko że jeszcze większe, ciekawe.
Lecz wydaje mi się że nie przebije huku Korsarki... Ale kto wie, musisz odpalić i podzielić się wrażeniami.
Pakowane są również podobnie, korsarki troche bardziej opłacalne bo jednak 36 szt. za 4,50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem już odpalić połowę paczki ;). Jestem pozytywnie zaskoczony. Wszystko wypaliło i rąbało porządnie. Wariatki nie gasły nawet po rzucie. Nieco lepsze od Mega Piratek ze Śmieszka i od Korsarki. Je też miałem dzisiaj okazje odpalać. Mega Piratki miał kumpel, a dwie Korsarki zostały mi z Sylwka. Ludzie się nie czepiali, bo dzisiaj była słaba akustyka od wiatru i huk nie odbijał się od budynków.

-Czy lont jest w miare długi
Lont jest wystarczająco długi. Dłuższy niż w Piratkach ze Śmieszka. Daje to wystarczającą ilość czasu na ucieczkę, odwrócenie się i krótkie poczekanie.

-Zapodaj filmik z wybuchu piratki i opisz wrażenia.
Niestety nie mam nagrania. W przyszłości planuję coś nakręcić. Na następny raz wezmę kamerę/aparat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to samo co Mega Pirtatka czy Big Piratka tylko pod szyldem innego importera.
To że jest to Fenix'a mówi oznaczenie produktu (F)P10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
bardzo głośna ta petarda myśle ze jest troche głośniejsza od big corsair :D
Trochę? Stanowczo wiele głośniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po filmie widac , ze huk nierowny co do wielkosci petardy xD , a one sa moze glosniejsze od mega piratki ? Bo slyszalem , ze im dorownuja :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to maja taki sam huk. U mnie kosztowaly 4Ogr za sztuke wiec wydaje mi sie ze to malo jak na tak dobry huk. Polecam wariatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Bardzo polecam ta petarde dalem za paczke 7zl (moze drogo, ale dla mnie sie oplacalo)
Glosna jak na ta cene. Jeszcze raz polecam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Zdecydowanie bardziej opłaca się kupić FP3 SMALL są w podobnej cenie a Huk FP3 ma o dużo większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie dosyć dobre petardy, huk głośny ale rzeczywiście szybko wybuchają !!


Wczoraj ją odkurzyłem z paro letnich pozostałości.Odpalałem różne petardy,od FP3N po S.Piccolo niestety nie jedną po drugiej,więc ciężko było mi je potem porównać(na dodatek działo się to w różnych miejscach).Wariatkę akurat odpaliłem w łączniku między blokami i w takim "wcięciu" wieżowca.Muszę stwierdzić,że huk był straszny,chociaż teraz analizując było to chyba spowodowane szybkim wybuchem petardy i w konsekwencji niemożnością oddalenia się na wystarczającą odległość... :happy: Dzisiaj wolałbym nabyć JC05(mega opłacalne),jednak jeśli ktoś nie ma takiej możliwości jest to dobra alternatywa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...