Skocz do zawartości

Jasper


velibrum

Jak oceniasz firmę Jasper  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 6
      2
    • 5
      1
    • 4
      4
    • 3
      1
    • 2
      0
    • 1
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Firma Jasper jest bezpośrednim importerem fajerwerków i pirotechniki profesjonalnej. Prowadzi działalność w zakresie obrotu hurtowego-detalicznego, składowania wyrobów pirotechnicznych i realizacji pokazów ogni sztucznych (imprezy firmowe, święta miast, wesela, urodziny itp.).

Siedzibę mają w Warszawie przy ulicy Potockich 25a. Można tam przez cały rok dokonać zakupu fajerwerków.

Z ciekawości ich dzisiaj odwiedziłem.
Przykładowe ceny:

http://jasper.com.pl/index.php?tresc=wyrzutnie

IBIS
JW-009
NR 038 - 12 zł

ASO
JW-003
NR 048 - 33 zł

stroboskopy małe - 12 zł

stroboskopy duże - 18 zł

K0201 Picollo o nazwie "Achtung" - 1 zł

Było też trochę produktów Komety. Np. szalone pszczółki po 2 zł, żuki ( 20 szt. ) po 9 zł.

Resztę sklepu stanowiły kartony z wyrzutniami profesjonalnymi.

Baterie mają ciekawe, przydałyby się jakieś opinie tych którzy je mieli. Gdyby jeszcze ceny były trochę niższe.

Kontakt:

ul. Potockich 25 A
04-566 Warszawa

tel. (022) 613 25 97,
fax (022) 613 25 97,
tel. kom. 0 602 647 931,
e-mal: jasper@jasper.com.pl

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek w godz.
9.00 - 19.00

sobota w godz.
9.00 - 12.00

w grudniu:

poniedziałek - piątek w godz.
7.00 - 20.00

sobota - niedziela w godz.
8.00 - 16.00

30-31 grudnia w godz.
9.00 - 21.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

użyj trochę rozumu. Nie wszedłeś chyba nawet na stronę. Oni mają tylko fajerwerki firmy Jasper a nie innych firm takich jak Jorge czy Tropic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpiwowski, nie wprowadzaj ludzi w błąd :lol:
Napisałem w pierwszym poście, że byłem tam i widziałem nie tylko Jaspera, ale też Kometę. Po cenach niestety nie hurtowych. A był to środek lata, więc ceny jak i asortyment mógł się zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi wiesz co? ja byłęm na ich stronie i widzałem że mają tam produkty różnych firm i nawet veli ci to potwierdzi jak nie wierzysz to ci mogę historie przesłac -_-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Parę miesięcy temu byłem u nich w sklepie na ulicy Potockich. Już dawno miałem się tam wybrać ale ponieważ jest to spory kawałek drogi od mnie nie udało mi się wcześniej. Wchodząc do sklepu zobaczyłem pułki z produktami ,,normalnymi" i dużo kartonów z dużymi wyrzutniami. Za ,,ladą" stał bardzo miły starszy Pan z którym gadałem około 40 minut. Powiedział mi między innymi że siedzi w tym fach już od 10 lat oraz że firma Jasper jest bardzo znanym importerem pirotechniki profesjonalnej w całym kraju,jak wiemy z piro amatorską już raczej tak nie jest. Dowiedziałem się że w tym roku dojdzie dużo nowych wyrzutni i innych produktów oraz że pod koniec lipca będzie dostępny bezpłatny katalog produktów i inne gadżety firmy Jasper. Kiedy zostałem zapytany dlaczego przyszedłem do ich firmy odpowiedziałem że bardzo lubię fajerwerki itp oraz że jestem aktywnym użytkownikiem tego forum. On na to odpowiedział że kiedyś go to interesowało a teraz już mu wszystko jedno co piszą o jego firmie. Trochę mnie to zdziwiło, do czego zmierzam a mianowicie do tego że Polski rynek myśli sobie o nas ,,rozwydrzone bachory które nic nie znaczą dla firmy". Tak więc pisząc ten post chcę zaprotestować że tak nie jest. Jeżeli jakiś pracownik firmy pirotechnicznej to czyta to niech sobie weźmie to do serca.
Podsumowując. Moją wyprawę uważam za udaną i każdego zachęcam aby się przejechał pogadał, wiele bardzo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja czasem do nich chodze bo mam do nich dojazd jednym autobusem. W ciagu roku ich asortyment rozni sie od tego na stronie maja tylko wiekszosc podanych wyrzutni. Reszty alkbo nie ma albo jest cos innego. Ale zawsze maja cos do zabawy i powazniejsze rzeczy do spektakli. A w koncu w ciagu roku w Warszawie nie ma tak duzo sklepow z fajerwerkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest myślę że dużo...

gimat, fajerwerkidlaciebie, SuperPower, Tropic, roxer, i inne mniej znane których aktualnie nie pamiętam. Z produktami Jaspera nie miałem do czynienia więc się nie wypowiadam i nie oceniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wstawiam wiecej przykladowych cen:
Tapirki 3,50zl Moja ocena 9/10
K0203 100sztuk 5,50zl MO 10/10
Kulki z craclingiem 6sztuk 2zl MO 10/10
Pszczolki 2zl MO 7/10
Motylek duzy 4,50zl odpale niedlugo
Rzyskie ognie z rozpryskiem 5strzalow 4 sztuki 7zl; MO 7/10
8 strzalow 10zl; MO 10/10
10 strzalow 12zl MO 9/10
cirkoblitze 6sztuk 15zl nie mialem
Chico rockets 15zl odpale wkrotce
Katiusza 2X 50 strzalow 17zl nie mialem
Whistling Moon Travellers 2zl 9/10
Space flyer latajace baczki 12zl 9/10
Wyrzutnia Sorak ok. 45zl 9,5/10
Wyrzutnia Mayon ok. 50zl 9/10
Wulkany male 4,50zl 10/10
Diabelki 1,50zl. wiadomo jak diabelki

Jak sobie przypomne wiecej to zaedytuje. To co wymienilem mialem, oprocz katiuszy i cirkoblitzow, rakietki testuje w sobote. Niedlugo sobie wieksze zakupy zrobie, wrzuce wiecej cen i ocen. Veli nie widzialem to stroboskopow, teraz maja zreszta tylko swoje produkty.

Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Musze dzis Jaspera pochwalic, dali mi jako gratis rakiete Pershing do zakupow za ok 75zl. Wprowadzaja przed Sylwkiem nowe produkty, naprzyklad te petardy "Kobra", sa wielkie, lont grubosci olowka. Nie kupilem ich narazie, bo nie potrzebuje takich glosnych, a one pewnie super moc maja. Ale pewnie kupie przy nastepnej wizycie u nich.
W grudniu wiekszosc rakiet z zestawow bedzie mozna kupic oddzielnie, bedzie tez coraz wiecej produktow.

Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nieprofesjonalizm pracownikow tej firmy ostatnio mnie az powalil. Jeszcze jestem w stanie zrozumiec ceny z kosmosu, ale niektore brednie ktore opowiadaja sa nie do przyjecia. Gruntownie zmienila sie moja opinia na temat tej firmy, zwlaszcza przy zobaczeniu w pelni efektow w sylwestra. Nie zrobie juz tam zakupow!! Nie polecam importera, a tym bardziej pracownikow, cen z kosmosu i jakosci niektorych produktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...