Skocz do zawartości

Triplex


kameleon

wasza ocena  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      7
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      5
    • 5
      10
    • 6
      25


Rekomendowane odpowiedzi

Witam co wy sadzicie o tym importerze czy maja dobre produkty czy warto kupować ??
Moja opinia jest taka odpaliłem 1 wyrzutnie wlasnie z tej firmy i bylem zdziwiony :shock: poprostu piękne efekty jak za 20 zl 9/10 za rak zamierzam zakupic z tej firmy 1/4 stuffu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 temat ewidentnie założony by nabić posta
po 2 wypadało by podać stronę: :arrow: http://www.triplex.pl/
po 3 powinieneś też się bardziej rozpisać o tej firmie. Opisać trochę tą firmę itp.
po 4 załatwiłem płytkę z filmami baterii tej firmy w przyszłym tygodniu mi wyślą. Filmy oczywiście zamieszczę.

Napiszę coś o tych bateriach jak obejrzę sobie wszystkie ich filmy póki co nie oceniam. Bo ocena nie była by wysoka (widziałem 3 filmy i cieniutko :grin: )
---------------------------------------------
Ogólnie o firmie:

1982:

Istniejemy od 1982 roku. Kierunek naszych działań określiliśmy w 1990 roku, kiedy to otrzymaliśmy koncesję na obrót materiałami pirotechnicznymi. Wówczas zajęliśmy się importem (z Niemiec, Holandii i Chin), następnie eksportem fajerwerków amatorskich (sylwestrowych) i profesjonalnych. Szkolenia jakie odbyliśmy u naszych europejskich dostawców pozwoliły nam w 1991 roku zaistnieć na rynku jako organizator i wykonawca pokazów i spektakli pirotechnicznych.

1999:

Od 1999 roku współuczestniczymy w projektowaniu i produkcji efektów pirotechniki widowiskowej. Solidna współpraca ze światowymi producentami pozwala z jednej strony kontrolowac jakość produktów, opakowań, a z drugiej strony pozwala realizować nasze pomysły co do efektów lub kompozycji efektów.

2003

Rok 2003 to nasz kolejny przełomowy rok- zgodnie z obowiązującymi przepisami wznowiliśmy koncesję na obrót materiałów pirotechnicznych (nr koncesji B-328/2003) oraz rozpoczęliśmy prace nad uruchomieniem nowoczesnego magazynu materiałów pirotechnicznych w Mienicach koło Wrocławia.

2004

W 2004r wzbogaciliśmy naszą ofertę o broń czarnoprochową.

2005

2005 r to prawdziwa lawina wydarzeń w naszej firmie. Po pierwsze jako pierwsza firma pirotechniczna w Polsce wprowadziliśmy system zarządzania ISO 9001:2000. W ślad za certyfikatem ISO przyszły nagrody, a wśród nich ta najważniejsza: w czerwcu 2005 staliśmy się laureatami konkursu "Najlepsze w Polsce- The best in Poland" (dawniej "Dobre bo Polskie").

PS: Produkty z tej firmy można kupować na fajerwerkimarket albo wysłać meil do głównej siedziby z zamówieniem (edyta@triplex.pl lub odwiedź nas Wrocław, Pl. Strzegomski 2
(bunkier przy ul. Legnickiej))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

mam płytki z produktami Triplexu amatorskie wyrzutnie jak i profesjonalne no i oczywiście bomby. Na prezentacji Nowości w kwietniu było kilka wyrzutni użytych które robiły naprawdę wielkie wrażenie na oglądających w tym na mnie.

P.S. jak już od nich dostaniesz ta ja Ci nie będę ich wysyłał, mpiwowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziekuje za chec.

[ Dodano: 2009-05-29, 14:26 ]
UWAGA! WE WTOREK (o2 o6 o9) ZOSTANIE OTWARTY SKLEP NA PLACU STRZEGOMSKIM 2 !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Miałem kilka produktów z Triplexu.
Szczególnie zapamiętałem jedną z moich pierwszych dużych wyrzutni - Luty.
Była ona większa od Sfinxa i stosunkowo ciężka.
Gdy ją odpalałem przed samym sfinxem , nie miałem w stosunku do niej zbyt wielkich nadziei(Triplexa w tym czasie zbytnio nie znałem) , lecz ku mojemu zaskoczeniu efekt był powalający.
Cracling bijący ten z Thunder Raina(lub przynajmniej mu dorównującu) za cene o 2/3 niższą był "niesamowicie zadziwiający".
W tym roku w zależności od cen rozejżę się również za innymi firmami(w tym za Triplexem)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 produkty z Triplexu.
Achtung duży i mały-nie polecam,huk gorszy od korsarki...
Circoblitze-to akurat moge polecic,bardzo fajne efekty,polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

14 października firma Triplex ma prezentacje produktów...
zapewne będę tam
ponad 60 nowości!!
i wiem ze będą baterie wodne tez na prezentacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Firma Triplex wrzuciła kolejną porcję filmów na swój kanał na yt. Na szczególną uwagę zwracją baterie jednorzędowe i trzyrzędowe. Oprócz JW1006 i JW1019 pod innymi nr katalogowymi, można znaleźć również bardzo oryginalne propozycje.
Kanał Triplexa:

http://www.youtube.com/user/TriplexFajerwerki/videos

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelaliśmy kilka one rowów na Dniach Morza, nawet fajne. TXC048 jest niestety zauważalnie gorsza od JW1006 (też strzelaliśmy na Dniach Morza). Ceny bez rewelacji, chociaż trochę niższe od Jorgowskich. Katalogowa cena TXC048 z tego co pamiętam to było 257 zł.

Za to TXC009 miażdżą system, zwłaszcza strzelane po kilka na półkolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strzelaliśmy kilka one rowów na Dniach Morza, nawet fajne. TXC048 jest niestety zauważalnie gorsza od JW1006


Przecież to ta sama kostka, może akurat wadliwa seria była, ja już kilka wadliwych JW1006 też widziałem... Poza tym nie widzę nigdzie na filmie tej kostki w formie niezmanipulowanej :P

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty mówisz, to jest inny produkt, produkowany przez inną fabrykę, który różni się i składem mieszanki i jakością wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw1006 fakt, też kiedyś widziałem od jorge jakiś taki niedorobiony efekt.Reszta na pewno z tej samej fabryki, bo jw1019 np identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...