Skocz do zawartości

Maxsem


mpiwowski

Jak oceniasz firmę Maxsem???  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 6
      15
    • 5
      4
    • 4
      5
    • 3
      2
    • 2
      1
    • 1
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny importer fajerwerków z Chin. Firma Maxsem.

:arrow: http://www.maxsem.pl/

Po obejrzeniu kilku filmów mniejszych baterii znalezionych na YouTubie muszę przyznać, że kompletnie mi się ich efekty nie spodobały. Może velibrum nam pokaże, że są ładne. Bo dostał dwie gratis jak zamawiał paczkę. Ale póki co oceniam na 2. Jak dla mnie ta firma ma słabe efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moim zdaniem firma pod względem Petard jest warta polecenia. Niestety nie wiem nic o wyrzutniach, ale petardy mają naprawde dobre i tanie. K0208 są naprawde warte uwagi. Niedość, że bardzo głośne to i tanie. Niestety petardy te są trudno dostępne. Wersje tych petard na www.fajerwerkimarket.pl są niestety słabsze od wersji z żółtą draską (na fm.pl na screenie są z czerwoną). Poza K0208 należy pochwalić P1000, czyli Super Petardy. Odpowiednik piratek. Bardzo głośne petardy i niepozorne z wyglądu. Cena ok. 10-12zł za 36szt. jest jak najbardziej opłacalna. Jedyny ich minus jest taki, że lont szybko sie pali. Miałem jeszcze Cyrko tej firmy i praktycznie niczym się nie różniły od tych z Jorge'a. Podsumowując, oceniam na 6/6 jeśli idzie o petardy. Z innymi artykułami tej firmy nie miałem styczności, dlatego nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze wypowiem się o wyrzutniach. Dostałem od sklepu fajerwerkimarket.pl dwie gratisowo. Jedna parametrów tyranta od jorge ( 17 mm, 25 sh ), druga parametrów kasjopeji ( 20 mm, 16 sh ). Obie strzeliły pięknie! Dynamiczne, z pięknymi i oryginalnymi efektami. Nie znałem chyba do tej pory firmy która importowałaby z tej samej fabryki co Maxsem. Kolega wyżej skomentował firmę pod względem petard, ja natomiast teraz mogę polecić też ich małe wyrzutnie ( bo na razie tylko małe testowałem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Zamawiałem w okresie forumowego wk , paczka na 2 dzien u mnie a na dodatek była akcja darmowa przesyłka . Gratis dostałes fontanne Fantazja :) 6/6 .
W tym roku mam zamiar zamówić u nich sporo małych baterii i jakąś 30mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ehh no trzeba powiedzieć że maxsem ma naprawdę na stronie fachową obsługę a i kostki baaardzo dobre sądząc ..po filmach
Ale w tym roku mam trzy wyrzutnie GW218-91 , GP550 , GP485 więc myślę że na żywo się na nich nie zawiodę ;) ?
na razie daję 5/6 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...