Skocz do zawartości

JW10 Jaguar


witus

Rekomendowane odpowiedzi

JW10 Jaguar

c999ec17d7714d55m.jpg cfb581b1f1502bb7m.jpg

Kod: JW10
Nazwa: Jaguar
Ilość strzałów: 7
Kaliber: 26mm
Efekt: SILVER ROTATING TO SMALL CHRYSANTHEMUM
Cena hurtowa: 12,50 zł
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=lj0234WeXlM

Miałem tą stosunkowo małą wyrzutnię na sylwestra. Pozytywnie mnie zaskoczyła :wink: Siedem, dość dynamicznych i zwariowanych strzałów o efekcie cracklingu bardzo ładnie prezentowało się na niebie. Jak na tą cenę polecam tą wyrzutnię, bo warto ją kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność odpalać tą baterię na Sylwka 2006/2007. Zwariowane komety są dużym plusem, gdyż są rzadko spotykanym efektem. Dźwięk, który wydają w locie przypomina rakietę samonaprowadzającą z gier komputerowych. Już przy pierwszej komecie wzrósł entuzjazm widzów podczas mojego Sylwka. Do tego jeszcze jeden z moich ulubionych rodzai rozprysków - cracling. Przy cenie hurtowej 12,50zł pozostaje mi polecić ten wyrób w 100%.

Film z mojego repertuaru
http://www.videofireworks.pl/z/50/JW10_Jaguar/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także posiadałem ta wyrzutnie (2 lata temu) i faktycznie wtedy bardzo mi się spodobała, ale może dlatego bo była jedną z większych. Bo teraz po minionym sylwestrze biorąc pod uwagę małą ilość strzałów i tylko jeden efekt za 13zł, to staje się średnia. Już lepiej kupić wyrzutnię mars, czy kasjopeja a nawet uran. Niestety nie jest zbytnio opłacalna co do swoich efektów. Moja ocena 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłęm kiedyś tą wyrzutnie ,w celu pozyskania z niej składników.
Nie wiedziałem , że ma ona takie piękne efekty - piękny , gęsty cracling.
W tym roku przyinwestuję w nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Efekt nawet fajny ale trochę mało strzałów bo tyko 7. Ale jak za tą cenę to sie opłaca. Kupie na następnego sylwka. moja ocena 8/10 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wyrzutnia po prostu CUDO !
Piękne duże wiry,a na koniec niesamowicie ogromny efekt gęstego pięknego cracklingu,a na dodatek wyrzutnia jest na nowych unijnych przepisach :)
Moja ocena: 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomimo swoich niewielkich gabarytów, JW10 jest jedną z moich ulubionych wyrzutni. Jaguarem strzelałem dopiero dwa razy, jednak kolejna wyrzutnia już czeka na swój czas. Niska cena w połączeniu z bardzo ciekawym efektem sprawia, że mogę tę wyrzutnię ocenić na 10/10 i to z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Również miałem Jaguara na ubiegłego sylwestra (2 szt.) i potwierdzam - pociski lecą strasznie nisko. Produkt lepiej odpalać w większej odległości od zabudowań / drzew, zwłaszcza, że efekt jest bardzo obszerny (i przy oazji przepięęękny ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...