Skocz do zawartości

JC01S Piccolo Corsair


rakieta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Typowe picolaki, zauważyłem że ludzie często w sylwka kupują je i latem na krety i szpaki tym strzelają. No pikolaki jak pikolaki do zabawy spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie efekt dźwiękowy to raczej trzask niż huk, jednak są w miarę głośne, jeśli stoi się blisko. Klasyk wśród petard, zawsze miło kojarzy się z sylwestrowym przedpołudniem :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Teraz mają różową siarkę i wybuchają 2 sekundy po odpaleniu. Przynajmniej moja partia. Ale ona nawet jak w ręce wybuchnie to nic nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest podstawa sylwestra. To jest to czym możn sie pobawić przed godz. 12 ja w tym roku nakupie tego jeszcze. Trzeba sie pobawić ale przyznaje troche niebezpieczne petardki ale nie grożne.

 

Pozdrawiam (szalonyP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hestia sie teraz zepsuła pod względem zwłoki po odpaleniu. Miałem 2 paczki hesti picolo i po 1 do max 2 sekund wybuchały. Strach odpalać ledwo co od siebie petarde odrzuciłem i już wybuchały w górze. A niby HESTIA bezpieczne fajerwerki gó*no prawda!!!!!!. Kupowane w kauflandzie. Radze uważać.! Natomiast z komety i tropica po 4-5 sekund wybuchają. Z jorge nie miałem tego roku więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piccolaki są świetne !

Hestia - wybuchają 3 sekundy po odpaleniu i jest przyjemny huk, są super do zabawy.

Jorge - wybuchają ok 6 sekund po odrzuceniu i też fajnie strzelają, ale Hestia robi lepsze czerwone piccolaki :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Symbol:JC01S

Nazwa:Piccolo Corsair

Firma:Jorge

Opis:Pudełko małych petard draskowych 60szt.

Cena hurtowa/detaliczna:0,50zł/1zł,1,50zł

Efekt:Niewielki huk

 

 

Posiadałem je na minionego sylwka 07/08.Petardy doskonale nadają się na strzelanie przed godz. ,,zero,,.Jak je oceniacie i co myślicie na ich temat?

To mój 2 post! :cool:

Prawda na sylwka były idealne na strzelanie przed ''24''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...