Skocz do zawartości

SBB-33 Kobra (Śmieszek)


Milan84

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: SBB-33
Nazwa: Kobra
Opis: wyrzutnia 12 strzałów, efekt nieznany
Zdjęcie: brak
Film: - brak -
Cena hurtowa: nieznana

Czy może zna ktoś jej efekt. Kupiłem w Lidl za 24,90. W miarę ciężka, myślę więc że bedzie dobry efekt :)

[ Dodano: 2008-01-01, 11:00 ]
Bardzo fajna. warta swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak Brzoska masz rację, ta wyrzutnia spokojnie sięga efektów Sfinxa! Jak pamiętam iskry opadały aż do ziemi! Wydawało się, że można je było złapać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Macie może filmik tej wyrzutni? Sporo osób ją zachwala... Wiadomo, że film nie odda wszystkiego, ale można się zorientować co do efektów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez slyszalem ze lepsze od sfinxa ;P
Ale ma jeden minus:

Opis: wyrzutnia 12 strzałów, efekt nieznany

0 Powem ze sfinxa bardziej sie opyla kupic ale ta tez super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zakupiłem tą wyrzutnie w niedziele... Jestem bardzo ciekaw tego efektu...Patrząc na średnice powinien mieć ładny efekt ale o tym przekonamy sie jusz pojutrze :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,powitać mam pytanie jak odpalić tą baterie,chodzi mi oto czy zrywać z góry ta przezroczystą powłoke a pózniej czy jeszcze ta co sa narysowane te ludziki co lecą na rakiecie i czy zdjemować folie zewnętrzna z boków scian?(do lontu już się dostałem) :lol: Prosze o odpowiedź. :lol: :arrow:

@veli - zlikwidowanie i upomnienie za flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, hamuj te emotikonki ;/

Wystarczy zdjąć tą przezroczystą folię - nie trzeba zdejmować całej poligrafii, aby odpalić baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ci nie wirze bo ta czerwona osłona jest bardzo gruba przy kobrze


Zrób zdjęcie i pokaż, bo tak w ciemno to mi się nie widzi. Pamiętam, że na mojej Casablance też była czerwona folia (tyle, że była to fontanna) i jej nie trzeba było zrywać. Tylko tą przezroczystą, aby dostać się do lontu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tą czerwoną już zostawiasz. Tylko przeźroczysta co przykrywa tą czerwoną zrywasz (po zdjęciu widzę, że jej nie zdjąłeś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ona tez jest piekna ma ogromne kwiaty"

"wedlug mnie lepsza od sfinxa"

"takie niebieskie gwiazdki spadaja prawie do samej ziemi"


od kumpla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała wyrzutnia ! W przyszłym roku podstawa mojego stuffu. 12 pięknych efektów. Chociaz wszystkie są takie same to i tak uważam,że jest lepsza od Sfinxa :D Efekt? Nie potrafię go określić,jednak wiem,że w Sfinxie jest bardzo podobny tyle ze mniejszy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...