Skocz do zawartości

0860 Kulki Dymne


Pioter

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: 0860
Nazwa: Dymiące Kulki.
Opis: Pakowane po 6 sztuk w folijkach, krótki dym o intensywnym kolorze.
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1675
Film: - brak -
Cena hurtowa: (za pudło-12 folijek): 14,50zł

Bardzo polecam ten artykuł. Dobry do pobawienia sie przed północą. Daje możliwośc dobrej zabawy. Miałem je rok temu i efekt jak na tą cene był zadowalający. Bardzo polecam. A co wy o nich myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je jak byłem mały :P i np. na urodziny odpalał mi tata coś takiego przez balkon, pare lat temu to mi się podobało, teraz już wole konkretniejsze dymki ;) Jednak wg mnie to nie jest coś czym można się pobawić przed godziną 0, lepiej na wakacje na jakąś działkę itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dym lecący z tej kulki może i nie jest długi i dużo go też nie ma - to prawda. Ale to jest i tak pocieszenie, gdy nie ma sie możliwości kupna dużej świecy dymnej ( na stronie Jorge są tam przedstawione świece w różnych kolorach ) :wink:


Jeżeli, niektórzy posiadacze dymiących kulek uważają, że dymu jest mało - proponuję połączenie kilku razem ( najlepiej tych samych kolorów, i gwarantuję, że efekt będzie dużo lepszy) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

moj kolega kupil 6 sztuk tych kulek z czego tylko 2 wypalily . Osobiscie nie polecam kupowac tych kuleczek , dla mnie to słabiutkie i nawet sie z tym posmiac nie idze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Fajne kulki, intensywny kolor dymu. Jak się odpali kilka kolorów na raz to jest ciekawy efekt. Dość tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kuleczki te to tragedia. Za tą cene to lepiej kupić paczke piccolo odpalić naraz zrobione słoneczko z całej paczki i dymu będzie więcej niż z tej kulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Efekt Taki sobie i krótki. Można się pobawić ale ogólnie to nie polecam
Moja ocena 4/10

PS. 3 lata temu jedną z nich(Niebieską) namalowałem minkę na murze i jest do teraz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wiadomo,że nie przypominają efektem prawdziwej świecy dymnej,ale nie są złe.Uważam że za 1zł nie za bardzo się opłaca...Moja ocena 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Fakt, trochę za mały ten dym, ale kolory są ładne. Możecie jakiemuś dzieciakowi do plecaka włożyć jak jesteście w szkole.


Można też kupić młodszemu rodzeństwu itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...