Skocz do zawartości

KOmeta

s-piro

Zdjęcie

plan zakupów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1463 odpowiedzi w tym temacie

#1461 mantis

mantis

VIP

• Moderator
  • 998 postów

Napisano 01 January 2017 09:16

Za rok pewnie rzymskie ognie, fontanny, nowości w petardach - mam małe zaległości, race morskie i różnego rodzaju race kibicowskie. Może w 2017 będzie bez wyrzutni? Szczerze, to przejadły mi się, chociaż katiusze zrobiły furorę. Nie chcę też bulić 250 PLN za 100 strzałowe, albo 100 PLN za jednorzędówki.

#1462 Homer

Homer
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 January 2017 21:22

Coraz większym bubel w średnich kostkach to na dzieciach chociaż furorę zrobiły stroboskopy,fontanny i flary. W tym roku dodatki do kostek jednak bardzo dużo zrobiły a zabawy sporo za znacznie mniej.

#1463 Sevento

Sevento

New Generation

• Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 31 July 2017 21:47

Dużo więcej dużych i średnich wyrzutni kaliber przynajmniej 25 mm + kilka na rozgrzewkę pokazu kaliber 20 mm, nowości w petardach, powrót do rakiet i po wielu, bardzo wielu latach do zestawów (uwielbiam testować te pierdółki), jakieś petardki, bączki, motylki, żuczki itd, prawdopodobnie kilka rakiet kaliber 3", kilka wachlarzy, wyrzutni kątowych 30 mm po +19 strzałów 

#1464 capodanno

capodanno

Super Show

• Użytkownik
  • 355 postów

Napisano 03 August 2017 11:38

W tym roku planuję kupić średnią ilość petard (więcej "grubego kalibru"). Jak chodzi o "kolorowe fajerwerki", już zaopatrzyłem się w dwa moździerze (jeden poczeka na Sylwestra 2018/19); do tego planuję około 4-5 wyrzutni i z pewnością coś z marketów, do których powoli się przekonuję. Rozważam rezygnację z kalibru 25mm i zaopatrzenie się w wyrzutnię 36/49 strzałów kalibru 20mm. Jeśli chodzi o kaliber 30mm, to uznaję same konkretne sztuki i nie złapię się już na dużych wyrzutniach 30mm za 50-60 zł jak w ubiegłym roku. Tourbillon był bowiem moim jedynym rozczarowaniem ubiegłej nocy sylwestrowej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych