Skocz do zawartości

1533 Atomic Assault


MarcePAN

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.Kupiłem wczoraj komplet tych rakiet w Lidlu. Odpaliłem przed chwilą rakietkę z ziolonym czubkiem. Efekt,hmm. Start miała dobry,ale wybuch FATALNY. Jeżeli jest więc wszystkie są takie to się załamie,miejmy nadzieje że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ci co kupili w lidlu, właśnie mają taki szajsowny efekt. Ja mam z leclerca i są prze, odpaliłem już 2, żółtą jest film kilka postów wyżej i zieloną, taki jak na filmie velibruma, z tym, że ja mam te efekty ogromne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie na szczęście mam pewne plany co do nich ;P na pewno będą lepsze hihihi
Ps odpaliłem dla pewności żółtą lipa efekt taki sam jak w tej zielonej :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety efekt czerwonej taki sam jak zielonej czyli pare gwiazdek "wyplutych" i to wszystko...nagrałem film,ale to to samo jak zielona rakieta więc syf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega tez je kupil i myslal ze one sa duze i wogle jak na taka cene beda dobbe wzielismy odpalilismy jedna przed 00:00 i jakas plamka jak bym puszczal rakietky za 8zl z lidla ale mial jeszce detonatory i cos tam mu sie podobalo:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja kupiłem w Lidlu w Gliwicach. Leciały bardzo wysoko, wyżej niż na filmach, ale rozprysk to porażka. Dobrze ze miałem lepsze rakiety a to był tylko dodatek. Ale Lidl nie ma wszystkich fajerwerków badziewnych, bo kupiłem tez baterie monstrum i była dobra. I tak w tym roku nie wiem czy kupie coś w Lidlu, mam wątpliwości, bo na ich rakietach zawiodłem się po raz drugi(wcześniej miałem jakieś za śmieszka kupione w Lidlu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

We wtorek udałem się do Carrefour'a po fajerwerki, patrze Atomic Assault, wydały mi się dosyć "fajne" z wyglądu, wziąłem, myslalem ze cena odpowiada efektowi, kosztowały mnie 19,99zł (7 sztuk w zestawie), odpaliłem wczoraj jedną (z żółtym czubkiem) i efekt był fatalny i znikomy, malutki rozprysk, można to porównać to zwykłego pikolaka wyrzuconego w góre, nie polecam, bardzo sie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...