Skocz do zawartości

Piratka, Big Piratka


bedziu

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem 4 op. TC16 "Big Pitatka".W jednym op. 10szt. za 3zł.Według mnie to bardzo dobre i głośne petardy jak zresztą każde piratki i korsarki.Już 5 sztuk wystrzeliłem.Polecam bo warto kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku miałem opakowanie piratek z tropica i w tym roku tez mam. Bardzo głośne opłacalne w 100% :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Petarda o nazwie PIRATKA jest mocna jak na swoją cene bo jedyne 30 gr sztuka.byłem bardzo zdziwiony jak wrzuciłem ją do pustaka uciekam a tu nagle całego pustaka rozerwało :neutral: byłem w szoku :???: polecam 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

popieram kameleona jak wsadzilem ją do pustaka to rozwalilo go na kawalki (male kawalki)
co roku moge ich mieć ile tylko chce po cenach hurtowych poniewarz wraz z rodzicami handlujemy fajerwerkami na odpustach (jest super) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo polecam te petardy są mocne i tanie :wink:. Lubie sie nimi bawić (podpalam piratke i kłade na niej puszke po konserwie czy czymś innym :razz: fajnie odlatuje)A co do Big piratek to są jeszcze mocniejsze od piratek.Jeszcze raz bardzo poleczm te petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Miałem piratki są bardzo głośne ...tylko że u mnie kosztuje 50gr sztuka :-/
A co do big piratek to ich nie miałem ale myślę że powinny być bardzo głośne :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

big piratki kupilem 3 paczki i odpaliłem pare na próbe i one raz są głośne raz nie //// mialem kilka takich co sie proch z nich kruszył i może od tego taki huk że raz glosny a raz cichy ///// tylko ich nie rzucajcie bo bedziecie mieli niewypał /// rzuciłem dwie na suchą trawe a tu błysk i nic ;[[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już 3 rok jestem wyposażony w Big Piratki. Stosunek cena/jakość wzorowy. W tym roku potaniały u mnie o 20 gr ale nic za darmo mianowicie są pozbawione plastikowych zakończeń a pudełeczko nie jest ofoliowane tylko zaklejone na pasek taśmy.Same petardy są również niechlujnie ułożone. Co do niewypałów podpisuje się pod słowami Big Jumbo nie rzucajcie nimi za mocno o beton itp bo mogą zgasnąć tak pozbyłem się 4 egzemplarzy. Dobrze,że moc się nie zmieniła. A jak u was z jakością Big Piratek?? Dodam.że kupiłem je w hurtowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odpalilem wielkiego achtunga i big piratke....BIG PIRATKA była spokojnie lepsza od gównianego achtunga!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Big piratka (TC16) - wyprodukowana 2009




w porównaniu z zeszłym rokiem zrobiona o wiele gorszą, na petardzie są nieobecne plastikowe przykrywki i zdrobnia skład wybuchowej substancji
moja ocena 6/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dobra petarda za tą cenę lecz przegrywa z megapiratkami z hestii ;)

Przepraszam, to jest możliwe, że jest to bardziej dla "megapiratki z Hestii??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...