Skocz do zawartości

JR29 Big Day


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JR29
Nazwa: Big Day
Opis: 4 RAKIETY; MIX 4 EFEKTÓW W OPAK.: BROKAT + CZERWONE GWIAZDKI; CZERWONE PALMY + BIAŁE MIENIĄCE SIĘ GWIAZDKI; ZIELONE MIENIĄCE SIĘ GWIAZDKI + ZŁOTO-PURPUROWE PALMY; NIEBIESKIE I SREBRNE MIENIĄCE SIĘ GWIAZDKI
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/images/user/katalog/1525.jpg
Film: http://www.wrzuta.pl/film/sLIBf8qf8A/big_day_1
Cena: 99,99zł

Piękne rakiety, sąsiad w ubiegłym roku miał ten zestaw, Big Daye królowały na niebie. Wyżej jest film jednej z rakiet, jakość słaba ale inaczej się nie dało. Film dobrej jakości będzie po sylwku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby film i dosłownie g*wno widać.
Rakiety miałem i efekt naprawdę niezły , ale etnie chyba niedorównają.
W każdym bądź razie polecam , bo lecą wysoko i naprawdę nieźle wielki rozprysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że rakieta ma ogromny potencjał, teraz tylko czekać na filmy Waszej produkcji, z tego co zauważyłem to pj jak i matejson macie Big Day i nie zawahacie sie ich nagrać :twisted:

Czekam na filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście niezłego kopa ma ale mnie by było troszke szkoda wydać tyle kaski to już lepiej 12 rakiet diabolo jr4 połączyć lontem zakupić z 4 paczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku miałem jedna taka rakietę - czerwoną. Wtedy kosztowała 20zl teraz juz za 29 :???: Wysoko leciała, wybuch bardzo głośny, bardzo duży czerwono-zielony efekt, na ulicy pełno dymu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ!!!

Wielki cracling, ogromny wreczn na wysokiej wysokości, później piękna kolorowa(może torche nie okrągła) peonia. Cudo, ale nie za takie pieniadzę, mój stuff(cały) był tańszy niż 4 rakiety big day o_O(a efekty nei były najgorsze, zresztą zoabczycie, założę temat, w którym będą one do zobaczenia.)
9/10 - było by 10, gdby były tańsze, bo to jednak trochę za drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety zajefajne :mrgreen: Ten efekt był poprostu piekny. Tylko dlaczego są takie drogie :?: Cztery Big Day'e to 1/3 całego mojego stuffu a nie był najgorszy. Daje 10/10 nie patrząc na cenę bo za taki efekt trzeba zapłacić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak będe miał bonus 50zł na przyszły rok to sobie takie dwie sprawie . Dzień przed sylwkiem widziałem ich na bazarku za 25zł sztuka .Więc prawie hurtowo . Daje 9,5/10 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

a ja muszę powiedzieć, że takich słabych i drogich rakiet dawno nie widziałem. Cena strasznie duża, rakiety w połowie pełne i w dodatku lecą wysoko dając mały efekt. O wiele lepiej kupić jakąś baterię bo da znacznie ładniejszy efekt.

moja ocena 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rakiety ogromne efekty tylko ze cena troche za wysoka ogolnie jak bym mial mozliwosc ich zakopu to na pewno bym sobie 1 szt kupil
P.S. Mpiwowski takich duzych efektow nie dostaniesz w zadnej wyrzutni 1.4 g jedynie w wyrzutniach profesionalnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta rakieta poleci bardzo wysoko a pocisk z wyrzutni znacznie niżej. I na żywo nie będziesz widział zbytniej różnicy pomiędzy wyrzutnią a rakietą :???:

[ Dodano: 2008-08-05, 15:48 ]

PS: Pisze się żadnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę powiedzieć, że takich słabych i drogich rakiet dawno nie widziałem.


A ja muszę powiedzieć, że takich świetnych ale zarazem drogich rakiet dawno nie widziałem.


moja ocena 2/10

Rozumiem, można lubić wyrzutnie ale taka ocena jest nieobiektywna.
Dla mnie za efekt, nie biorąc pod uwagę ceny, należy się 10/10. A kto jeszcze nie widział filmu zapraszam tutaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty tych rakiet poprostu zwalają z nóg :!:
Na żywo rozprysk na pewno jest ogromny i robi niewiarygodne wrażenie na widzach.
Jeśli uda mi się pojechać do hurtowni w Pruszczu Gdańskim to chyba kupię conajmniej jedną ( o ile można w hurtowni kupować te rakiety na sztuki, ale chyba nie... ) na finał mojej wyrzutni rakiet, którą postaram się zrobić na tego Sylwestra. :wink:
Cena jest bardzo wysoka jak na 4 rakiety bo to aż 100 zł. i to do tego hurtowo.........
Jeżeli by porównywać cenowo ten produkt do innych to przykładowo za 100 zł. można mieć aż 9 zestawów po 12 rakiet "Thunder" i zostanie ci jeszcze 10 zł. ( razem aż 108 rakiet Thunder :!: )
Tak więc podsumowując myślę, że efekt tych rakiet jest poprostu cudowny, lecz pozostaje kwestia ceny - 100 zł. za zestaw i około 25 zł. od sztuki......

Moja ocena: 9/10 ( Byłoby 10/10 gdyby np. 1 rakieta kosztowała 15 zł. ale to pewnie nigdy nie będzie mozliwe :wink: )

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A wogole u mnie w sklepie jeden big day kosztuje - 35zl , a jak kupic taniej? Gdzie sa takie hurtownie z fajerwerkami w Bydgoszczy?

A pozatym mam sobie w tym roku sprawic jednego BD , ale gdzie mam go odpalic , jak on jest taki duzy? W butelce sie przecierz przewroci ? A wtedy bedzie lipa :/ , jak wy go odpalacie?

P.S I jakie rakiety sa lepsze od BD i ile kosztuja , mowicie ze jakies Etna , ale widzialem tez jakies XXL i koles mowil ze podobno sa nawet lepsze od BD , ale w sklepie juz ich nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w butelce się przewróci. Trzeba mieć porządna rurę, ja znalazłem jakąś PCV (dosyć długą)
Odpalaj np. na jakimś sporym trawniku by móc gdzie wbić rurę

Jeśli chodzi o big daye na sztuki to ciężko będzie. Możesz sprawdzić w sklepach internetowych za 4 sztuki masz tak z 80zł albo 90.

PS: XXL ciężko dostać są ogromne i nie opłacalne tak samo jak big daye. Lepiej wyrzutnie sobie kupić.

Etnę tez można gdzieś na necie kupić za 25zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole u mnie w sklepie jeden big day kosztuje - 35zl , a jak kupic taniej? Gdzie sa takie hurtownie z fajerwerkami w Bydgoszczy?

A pozatym mam sobie w tym roku sprawic jednego BD , ale gdzie mam go odpalic , jak on jest taki duzy? W butelce sie przecierz przewroci ? A wtedy bedzie lipa :/ , jak wy go odpalacie?

P.S I jakie rakiety sa lepsze od BD i ile kosztuja , mowicie ze jakies Etna , ale widzialem tez jakies XXL i koles mowil ze podobno sa nawet lepsze od BD , ale w sklepie juz ich nie ma :/


Rakiety zawsze przegrywały z wyrzutniami.
Do ostatniej chwili(kupując Etne) wierzyłem , że rakiety pokaża na co je stać.
Mimo niesamowitej wielkości i ciężkości , rakieta poleciała wysoko , efekt był mały , ale można się było z niego ucieszyć.
Jednak, nawet wielkie rakiety mogą przegrać z tak udanymi wyrzutniami jak JW90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uzytkownik matejson ma inny rodzaj rakiet Big day niz sa np: w sklepie fajerwerki-korsarz , czy one sie czyms roznia , ktore sa lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwa rodzaje Big Dayi. Takie ze złotą poligrafią i z czarną (te z czarną są profesjonalne i droższe, ale tez można kupować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Efekt tych rakiet jest powalający i widziałem je na żywo dlatego mój tata mi w tym roku je kupił ;] 9,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...