Skocz do zawartości

JR31 Thunder


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpaliłem dzisiaj thundera z czerwonym czubkiem i muszę stwierdzić, że te rakiety są żałosne. Efekt rakiety jr04 z zielonym czybkiem był większy, również był to crackling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem robią ludzi tak w konia specjalnie, prawa rynku... Jednego roku dają niezłe efekty przez co maja mniejszy zysk,a później zwalą celowo wykorzystując to że ludzie nie wiedzą dalej mają taki sam zbyt i większy zysk wiadomo :wink: Podobnie tak jak i z Atomicami Assaultami zrobiło sp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perfecty rok temu byly genialne, w tym roku tez są.
jw90 w tamtym roku było genialne, w tym jest jeszcze lepsze takze twoj argument jest trafny, ale nie ma zastosowania do wszystkich produktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mowie ogólnie tak jak zrobiła to biedronka :D zawsze dawali niskie ceny za dobry towar a teraz już ludzie wiedzieli ze tam najlepiej kupować no i tam lecą co sylwka bo jast dobry towar za dobrą cenę w tym roku troszkę sie zminilo i jakos ludzi to zbyt nie zniechęciło
;d ja osobiście juz nie jade do biedronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze z przykrością powiedzieć, że efekt thunderów zmienił się. Nie ma cracklingu i gwiazki są mniejsze. Odpaliłem już 2, jedną zieloną (mój pokaz wigilijny) i przed chwilą z żółtym czubkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się zawiodłem na tych rakietach 2 z 24 sztuk poleciały na dobrą wysokość i wybuchły , resztą wybuchała zaraz po starcie albo na ziemi :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie te thundery strasznie... Wysoko lecą, efekt mały i ubogi, same gwiazdki...

Zresztą macie filmik, połączone z 2 innymi rakietami identycznego kalibru, wybuch thundera jest w 11 sekundzie: http://www.youtube.com/watch?v=9G474DBA9KI

[ Dodano: 2010-01-02, 14:33 ]
http://www.youtube.com/watch?v=jhhc43c2SRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Ja miałem te rakiety thunder 2010 roku.Jak zacząłem je odpalać to ludzie uciekali.Nieważne z czego były odpalane, czy z butelki po szampanie, czy z wyrzutnie, czy z metalowej rurki wbitej w ziemie to każda podlatywała minimalnie do góry i spadała w różne miejsca na ziemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja miałem te rakiety thunder 2010 roku.Jak zacząłem je odpalać to ludzie uciekali.Nieważne z czego były odpalane, czy z butelki po szampanie, czy z wyrzutnie, czy z metalowej rurki wbitej w ziemie to każda podlatywała minimalnie do góry i spadała w różne miejsca na ziemie.

Tak samo z moimi :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...