Skocz do zawartości

HE0607 Bączki


bogi97

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem tzn. 2 lata temu jak już kończyłem strzelać na sylwestra to taki pan z mojego bloku przyniósł mi chyba ze 20 takich :mrgreen: efekt? Taki jak by różowy atom, o takie coś mniej więcej mi chodzi: atom.jpg
Mi się to podoba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co to pytanie w ogóle ? jak każdy bączek kręci się na ziemi na kolorowo przez kilka sekund i gaśnie... w poniedziałek zobaczę czy jest w jakimś kartonie to może zrobię filmik i wrzucę ci pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co to pytanie w ogóle ? jak każdy bączek kręci się na ziemi na kolorowo przez kilka sekund i gaśnie... w poniedziałek zobaczę czy jest w jakimś kartonie to może zrobię filmik i wrzucę ci pokaże...
No tak ale może dla innych jest to ważne... :wink: Jaki ma kolor jakie są efekty itp. A dla ciebie może jest to nie ważne więc nie wypowiadaj się... Jak masz zamiar pisać coś takiego... :???: Wracając do tematu... widzialam go... na filmiku... nie pamiętam jaka strona... ale strasznie nie wyraźny byl :neutral: ale udalo mi się coś zobaczyć... jeśli mam Ci go polecić to powiem, że tak ladny mial efekt...^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go rok temu bo tata kupił jakiś zestaw pirdułek za 6 zł żeby coś mojemu bracie pokazał co ma 5 lat . Nawet fajny efekt i różne kolory . Żeby się przed sylwkiem pobawić to ok. Ale na północ to nie polecam ( można se siary narobić ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale może dla innych jest to ważne... :wink: Jaki ma kolor jakie są efekty itp. A dla ciebie może jest to nie ważne więc nie wypowiadaj się... Jak masz zamiar pisać coś takiego...


Ooooooo...... ty też bardzo dużo powiedziałaś, każdy BĄCZEK jak już sama nazwa mówi murzynie jeden, że wiruje i daje rózne kolory.....co może ważne to jest czy bączek da kolor czerwony czy zielony ?... zastanów sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

WOW, świetny bączek, na początku kręci się na różowo+iskry potem przechodzi w zielony+iskry a na koniec nastąpiła zupełnie nieoczekiwana eksplozja. Sporo dymu było :D Dałem za niego 50gr w drogim sklepie[niestety]. Moja ocena 9/10 (jakby tylko ciut dłużej się kręcił ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...