Skocz do zawartości

JRC13 WESTERN


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JRC13 WESTERN
Nazwa: Rzymski Ogień Western
Opis: SREBRNE KOMETY + SREBRNE MIENIĄCE SIĘ GWIAZDKI; SREBRNE KOMETY + WIELOKOLOROWE GWIAZDKI; SREBRNE KOMETY + TRZESZCZĄCE GWIAZDKI
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1466
Film: http://www.pyro-reports.com/movie2007/Cons...STERNCANDLE.wmv
Cena hurtowa: 8zł za 1 sztukę

Zapraszam do oceniania i komentowania tego rzymskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słaby filmik. Mam ją w tym roku więc postaram sie zrobić lepszy. Cena do jakości raczej atrakcyjna. Podoba mi się za każdy efekt jest wyeksponowany bo wolno strzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że są różne serie efektów tego rzymskiego ognia. Miałem okazje zobaczyć jego w akcji na Sylwka 2006/07. Wchodził w stuff jednego z moich kumpli. Western strzelał wtedy srebrnymi chryzantemami z craclingiem. Przy cenie hurtowej 7,70zł, myślę, że zakup jest warty.

Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go w planach i widze , że sie na nim nie zawiodę.
Rzym z takimi efektami , to rzadkość i może konkurować z bazooka , cena 2x niższa , a jakością niewiele odbiega od tego co widzimi w jrc31/x.
11/10 + znak jakości. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny rzymski ogień :) Od początku się nim interesowałem, ponieważ efekt był ciekawie zapisany, a cena była niska. Szkoda, że w tym roku go nie kupiłem, bo ma bardzo ładne efekty. Kilka kolorów + crackling ładnie prezentuje się na niebie. Na przyszłego sylwka z chęcią się w niego zaopatrzę.

Widzę, że są różne serie efektów tego rzymskiego ognia.


No trochę ich jest, w tym roku to nowości wśród rzymskich o nazwie Western Giant Candle. U Holendrów jest kilka rodzajów tych większych :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja nie wiem musisz się matejsona spytać on ma ten sam rzymiak ja go nie mam więc nie wiem ale myślę że powinien gdzieś być może jest gdzieś z boku trzeba poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem lont.
Wziąłem rzyma pod mocne światło , przyjżałem się i zobaczyłem gruby , zielony "ogonek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam tamten film co w pierwszym poscie był już dawno nagrany teraz efekt napewno się zmienil ma ktoś może film z sylwestra 2007/2008 bede wdzięczny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Bardzo fajny rzymski ogień z bardzo ladnymi efektami. U mnie co roku znajduje się w stuffie :D/> naprawdę polecam :xmas_smile:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...