Skocz do zawartości

HE0015 Superblitz


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Felix

No bardzo fajny
tylko gdzie go można kupić :D
i jaka cena ?
mi sie podoba :)
ładny rozprysk gwiazdek ? :D

Ocena 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też przypadł do gusty bardzo fajny efekt podobał mi sie ten crackling 10/10 ile kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajny
tylko gdzie go można kupić :D
i jaka cena ?
mi sie podoba :)
ładny rozprysk gwiazdek ? :D

Ocena 7/10
pokosztował spytać tutaj : pokosztował spytać tutaj : Biuro Handlowe
ul. Połczyńska 108
01-304 Warszawa , ty z Warszawy ))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Anton za filmy :wink:
Super że jest ktoś kto zna się na wyrobach hestii i dysponuje filami przedstawiającymi efekt najciekawszych produktów :grin:
Bardzo mi się podobał ten efekt cracklingu. Bardzo ładny wzlot ruchem obrotowym.
Anton, dobrze byłoby gdybyś w swoim poście umieścił zdjęcie tego produktu -
thumb_HE0015.jpg
Pozdrawiam :wink:

EDIT: Według cennika sklepu vitis.pl cyrcoblitz ten kosztuje 4,90 PLN. Więc cena bardzo niska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w biurze handlowym hestii i zakupiłem 6 tych cyrkoblitzów za 6zł czyli wychodzi 1=1zł.Odpale 1 w święta i może film się jakiś nakręci :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zazdroszczę Wam, że macie je po tak niskich cenach. Dałem za niego 4zł więc oczekiwania były spore, ale nie zawiodłem się- piękny wzlot, charakterystyczny wybuch z takim ,,brokatem", i do tego jeszcze cracling. Po tym opadały jeszcze dość długo, takie żarzące się fragmenciki :) Biorąc pod uwagę cenę 6zł/6szt , 10+/10 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nawet niezly efekt troche maly ale ładny jak za tą cene polecam 8/10
szkoda że nie ma ich nigdzie u mnie w miescie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Nowy efekt tych cyrkoblitz :D
Zdjęcie: Zaraz dodam ;)
Efekt: Cracling z efektem złotego deszczu.
Dzisiaj kupiłem 6 szt. tych nowych z czego jedną odpaliłem. Efekt taki jak napisałem - złoty deszcz lecący do ziemi. Następnym razem postaram się nagrać filmik ;)
Kosztowały mnie 8zl/6szt. Są trochę większe od standardowych

[ Dodano: 2008-12-23, 19:26 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a9232f9ec1d50c6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem 10 minut 2 takie super ...... <<<< nazwa dalsza xD

i powiem troche craclingu i ten złoty deszcz ale bez przesady nie do samej ziemi xD ;] huk przy detonacji naprawdę super !! huk bardzo wspaniały również płaciłem 8zł za 6 sztuk ;) xD



JEST TO 1 Z NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW HESTII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może przesadziłem że do ziemi, bo jak odpaliłem u kolegi to poleciał toche na bok i ten złoty desz poleciał na dach domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

cyrki z hestii przynajmniej te z różowym obrazkiem rozprysku są bardzo ładne, miałem je w swoim stuffie na rok 2oo6/2oo7 i efekt mają (moim zdaniem) bardzo dobry lepszy niż cyrki jorge i niezgodze sie z Kameleonem, że efekt jest mały bo mi sie trafił dosc duży i znacznie większy niż te same produkty innych producentów nawet po wyższych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym roku efekt jest o wiele lepszy! baa o niebo lepszy! HE0015 rox ; p



Popieram w tym roku one są super, iskry opadają normalnie na ziemie B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

nie bedziesz zawiedziony, ja kupilem je w tym roku tylko opakowanie z inna poligrafia, wczoraj pozwolilem sobie jedna odpalic i w porownaniu z cyrkoblitzem triplexa to jest mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedziesz zawiedziony, ja kupilem je w tym roku tylko opakowanie z inna poligrafia, wczoraj pozwolilem sobie jedna odpalic i w porownaniu z cyrkoblitzem triplexa to jest mega :)/>
Tak, masz racje, efekt jest super, każdemu kto kupuje circoblitz'y moge je polecic. Bardzo duzy rozbłysk, i to dość dlugie opadanie iskier, 9/10(szkoda że tylko w jednym kolorze są)
EDIT:
Dodaję jeszcze film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...