Skocz do zawartości

N7-SM Pirat


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol N7-SM
Producent Śmieszek
Nazwa Zestaw petard "Pirat"
Opis Zestaw ośmiu opakowań petard. Od k201 do k204
Cena hurtowa 5,50 zł
Zdjęcie
dsc01801qb4.th.jpg
Film Petardy to w zasadzie tylko huk, a huk na filmie zależy od mikrofonu kamery/aparatu. Dlatego uważam że film jest tutaj zbędny.

Petardy kupiłem za cenę niższą niż hurtowa - 4,49 zł :wink: W zestawie jest sporo petard. Dokładniej to:
2 x k0201 ( 60 sztuk w opakowaniu )
1 x k0202 ( 20 sztuk w opakowaniu )
1 x 0281 RM ( 10 sztuk w opakowaniu )
1 x k0203B-N ( 10 sztuk w opakowaniu )
1 x k0202s ( 20 sztuk w opakowaniu )
1 x k0203n ( 10 sztuk w opakowaniu )
1 x k0204 ( 12 sztuk w opakowaniu )
Niestety ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Od połowy opakowań poodpadały draski, z kilku petard wysypał się proch. Ale jak za tą cenę nie ma co narzekać. Przyczyną może też być to że mogą być stare.
Ogólnie polecam ten zestaw dla kogoś kto ma w pobliżu sklep gdzie można kupić produkty firmy Śmieszek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi picollaskami właśnie tak jest że siarka odpada,proch się wysypuje no cóż takie życie ale ogółem to się opłacało ja tam nie jestem przekonany do siarkowców jak mam kupić to kupuje na postrzelanie przed sylwkiem picollaski a tak żeby huk zrobić to jakieś petardy na lont typu korskarki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbol N7-SM

Niestety ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Od połowy opakowań poodpadały draski, z kilku petard wysypał się proch. Ale jak za tą cenę nie ma co narzekać. Przyczyną może też być to że mogą być stare.


Te petardy można było kupić 2 lata temu w Lidlu. A draski ci odpadły na 100 % ze starości..ja miałem je 2 lata temu właśnie i 99 % mi odpaliło :D Polecam :D Różne efekty :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę temu odpaliłem około 40 k0201 i były tylko 2 niewypały! Bardo ładny huk jak na taki rozmiar :razz: Niebawem będę porównywał huk k0204 ze Śmieszka z petardami k0204 SuperPower. Wielkość jest taka sama więc podejrzewam że huk też podobny będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ale z tą siarką jest prawie we wszystkich piccolakach ale to znowu trzeba uważać na nie i nie odpalać od draski jak się kruszy ja tak zawsze robie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja miałem te petardy w zielonym opakowaniu (są na zdjęciu) Polecam!! na początku ładny crackling a później huk coś jakby słabszy v-power z hestii. Niestety nie wiem ile kosztują bo dostalem na urodziny (i jeszcze inne fajerwerki) od chlopaka siostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...