Skocz do zawartości

0819 Etna


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol 0819
Producent Śmieszek
Nazwa Etna
Opis Złote iskry gorejące na około 0,5 metra przez 25 sekund. Bardzo ładny efekt :razz:
Zdjęcie
ss850822hb0rn7.th.jpg
Film


http://pl.youtube.com/watch?v=MPAe2LnF8sE
Cena 3,69 zł za 6 sztuk

Kupiłem te wulkany dzisiaj w hipermarkecie Leclerc. Zapłaciłem 3,69 zł. Niestety nie znam ceny hurtowej, ponieważ jej nie ma nawet w cenniku firmy Śmieszek. Bardzo pozytywne zaskoczenie - ładny efekt jak na tak niską cenę i wymiary.
Bardzo polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wulkanów z hestii jest sporo więc nie mam pojęcia o czym mówisz. Domyślać się mogę że chodzi ci o fuji. Tyle że tam są 2 wulkany, a tutaj 6. Na ten rozmiar efekt jest bardzo dobry i długo trwa. Te wulkany fuji rzeczywiście mają ładniejszy efekt, ale za 6 sztuk zapłacilibyśmy 8 zł.
Na żywo wygląda jeszcze lepiej. Bardzo polecam te wulkany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to na święta . Iskry na pół metra ... . Nic wielkiego . Ale jak ustawisz pod kontem ok. 60 stopni to efekcik nawet nawet . Jak za tą cene . :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabe są te wulkany :???:

wysokość efektu bardzo niska o efekcie to już szkoda gadać bo jest bardzo słaby. Zamiast tych wulkaników już lepiej wziąć sobie fontanny silver cascade z Jorga. Bo daj 100 razy lepszy efekt od tych fontann.

moja ocena 2/10 jak ktoś ma za dużo forsy to sobie może kupować :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ocena 2/10 jak ktoś ma za dużo forsy to sobie może kupować :???:


Moim zdaniem jak ktoś ma mało forsy to może sobie kupować. SC najtaniej dostanę po 2,49 zł za 2 sztuki. Więc różnica cenowa jest niewielka. Miałem SC rzeczywiście efekt wyższy ale czas palenia mniej więcej taki sam. Tak więc to wulkany palą się około 3 razy dłużej. A SC raczej nie miało efektu 3x lepszego.
Ale to już kwestia gustu.
Ja się zastanawiam czy nie kupić 12 takich wulkanów i zrobić bardzo fajnego wodospadu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czego można wymagać za taką cenę? Poza tym film nie oddaje tego co jest w rzeczywistości, na pewno na żywo prezentowało się znacznie lepiej. Velibrum, na Twoim filmie iskry mają dość dziwny kolor, na żywo były pewnie srebrne. Moim zdaniem nawet niezłe fontanny, jak na tą cenę. Efekt taki średni, no ale w końcu to nie całe 4 zł za 6 sztuk. Na zabawę przed sylwestrem w sam raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabe są te wulkany :???:

moja ocena 2/10 jak ktoś ma za dużo forsy to sobie może kupować :???:


np, ty hehe moim zdaniem słabe są i to bardzo ja rozumiem cena ale i tak bym nie kupił wole 2 jakieś zwykłe nawet z bazarku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie się podobają bo jak na taką cene nie można narzekać można fajne kombinacje z nimi robić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

http://www.fajerwerki.webd.pl/forum/viewto...p?p=22518#22518

Te wulkany są lepsze (tańsze) 2 sztuki co prawda ale dużo lepsze od tych
(według mnie)

@velibrum - te wulkany nie mają żadnego efektu na tym filmie to nic nie widać :neutral:
No ale zależy ;) jednemu podoba sie to drugiemu to mi akurat taki efekt sie nie podoba i to jest moje zdanie ;) A może na żywo są lepsze ? kupie jedną paczkę może zmienię zdanie ;)
jak narazie moja ocena 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...