Skocz do zawartości

JW90 Show of Fireworks


milan07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Mialem ją, odpaliłem ją 40 min. temu- REWELA!Jeśli macie dostęp do hurtowni albo do sklepu w ktorym jest jw90- to szybko bierzcie poki cena nie przekroczy 35-40zł :!:. Ta wyrzutnia jest przepiękna, największa była 2 seria ale ten time rain na koniec to poprostu... nie wiem jak to powiedziec bo nie da sie tego opisac slowami ale wkrotce film i zobaczycie potencjał tego torcika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem nią zafascynowany. Z wyrzutni JW04, JW06, JW68, JW41, JW56, JW90, które miałem, właśnie JW90 zrobiła na mnie największe wrażenie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza rzecz jaką w życiu odpalałem. Efekt pokrył całe niebo i wydawało mi się, że byłem otoczony. Widownia zareagowała na to wielkim WOW! Na filmikach nie widać tej mocy, ale wierzcie mi, że na żywo zmienicie zdanie. Najlepsza bateria w swoim przedziale cenowym.

Polecam w 100%. Pozycja obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem ją sobie na sam finał. Była świetna. Po prostu brak słów. Najpiękniejszy był crackling na koniec, zakrył całe niebo! Coś pięknego naprawdę polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałem, ale widziałem jak ją odpalali efekty prze ogromne za rok kupie sobie takie 2 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tylko powiedzcie mi jeszcze w jakim sklepie internetowym mogę ją kupić po jak najniższej cenie oczywiście. :???: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2 czy 3 efekty nalozone naraz sa przepiekne xD Naprawdę ta wyrzutnia ma bardzo duze rozpryski . I ten crackling na koncu , miodzioo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Wyrzutnia bardzo ładna, miałeś aż 6 a mi się niestety nie udało załatwić. Ale myślałem że lepiej je wykorzysta Te 4 co strzelały niby razem to nic pięknego
Nie strzelały równo efekty sie zlewały tylko szkoda że nie po kolei np salwa 1 strzała z jednej a z drugiej salwa 2. 2 poleciały dopiero jak tamte skończyły według mnie chrzaniłeś robotę :mrgreen: .

Postaram sie wrzucić film z sylwestra bo sąsiad jeden miał ją, jak wytnę ten kawałek to wrzucę na YT i tutaj w edicie dam link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za tą cenę to wyrzutnia-cudo :smile:

W tym roku nie miałem tej wyrzutni w planach, ale jako że nie było w hurtowni JW103 Imagine, to wziąłem tą wyrzutnie. Nie zawiodłem się. Efekty były po prostu kapitalne - co prawda tylko 4 salwy po 3 ładunki, ale za to jakie! Piękne palmy, peonie oraz rewelacyjny crackling na koniec. Polecam :wink:

Mój film:
http://pl.youtube.com/watch?v=lfeeAMskkr4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Wyrzutnie bez dwóch zdań kapitalna :smile: Wiecie może jak jest z ceną hurtową ? Dużo podskoczyła ?


Cena hurtowa jest nadal taka sama czyli 32.90.
wiecie czy bedzie na fm.pl?

Czy będzie na fm to zależy od tego czy bedzie w magazynach Jorge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym roku wyrzutnia mile mnie zaskoczyła. Dodane zostały gwiazdki stroboskopowe do 1 i 3 salwy. To bardzo poprawiło jej efekt i teraz podoba mi się bardziej niż sprzed 2 laty, kiedy też miałem tą baterię.

Film:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel zdaje się że na tym filmie pokazowym u mpiego, w 3 salwie już wcześniej było white strobe. Ale po części zgadzam się, jak odpalałem ją rok temu to w pierwszej salwie były same palmy/fale (bez gwiazdek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest najpiekniejsza wyrzutnia jaka mialem
porownujac cene do jakosci,
na ten sezon wzielem sobie dwie na warsztat ))
jak bede wiedzial o jakiejs nowosci jorge to dam znac )


pozdro dla piromaniakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tą wyrzutnie. Tania i super jakość. Szkoda że zabraknie jej w tym roku w moim stuffie... Chyba że w hurtowni hestii by mieli bo dzwoniłem to powiedzieli że mają jorge'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...