Skocz do zawartości

JR05 Whistling Moon Travellers


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Do zabawy są idealne. :)
Nie wiem jak u was, ale u mnie odpadają lonty i czubki od rakiet, ale to zapewne dlatego, że były kupowane na odpuście. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Bardzo fajne rakietki za przyzwoitą cenę, idealne do zabawy przed godziną 0, w tym roku z kolegami bawiłem się nimi strzelając z rureczki pcv - fajny efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zabawy są idealne. :)/>

Nie wiem jak u was, ale u mnie odpadają lonty i czubki od rakiet, ale to zapewne dlatego, że były kupowane na odpuście. ;p

u mnie to samo chyba z 5 wywaliłem bo lont gdzieś wypadł :( w tm roku kupie 144szt. i zrobie z tego karabinek zobaczymy jak wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przetestowałem kilka rakietek WMT z wyprzedaży 2013 ze sklepu www.fajerwerki-korsarz.pl efekt oceńcie sami:) [Testy były wykonywane jakieś 3 tygodnie temu]

http://www.youtube.com/watch?v=oFTgnQb6G0I

Warto zwiększyć głośność głośników mimo to i tak efekt nie jest taki jak na żywo:) Moim zdaniem rakietki za 16.50-, [144 sztuki/paczka] opłacają się.Inne firmy nie są tak efektywne.Niektóre nie wybuchają albo nie lecą do góry.Firma Jorge jak dla mnie jest niezawodna.Zobaczymy jak będzie z serią 2013 mam nadzieję,że jakość się nie zmieni.A co do wypadającego lontu..hmm jedna firma nie pamiętam jaka miała jakby klejem przyklejany lont do patyczka jednak 4 na 12 rakietek jedynie wylatywało w górę reszta albo piszczała i nie latała albo wogóle nie było wybuchu także jeżeli chcecie i macie czas można przed sezonem przykleić lont kawałkiem taśmy aby nie wypadł:) Pozdrawiam piromanów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem całą paczke 144 rakietek za 16.50, naprawde świetna zabawka. Można je wbijać nawet w ziemię, ponieważ i tak nie narobią szkód. Ja niestety nie miał w paczce 12 rakietek, tylko 9 lub 11 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

odpaliłem tydzień temu 1 , ale tą bez gwizdu i są nawet nawet mam ich jeszcze 5 sztuk polecam je są znakomite do zabawy przed północą daje 9/10

Piszesz o tych 0440??Z tego co wiem nie są dostępne w Polsce chyba,że się mylę i wiesz w jakim sklepie kupić.Jak wiesz napisz bo ich szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o tych 0440??Z tego co wiem nie są dostępne w Polsce chyba,że się mylę i wiesz w jakim sklepie kupić.Jak wiesz napisz bo ich szukam

 

Nie wiem , ale chyba tak one są takie bez tego czubka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , ale chyba tak one są takie bez tego czubka

Wiem.Chciałem je zamówić ale napisano mi,że te rakiety dojadą dopiero do Polski prawdopodobnie po nowym roku..szkoda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ja je na odpuście kupiłem :D/>

To miałeś szczęście.Pewnie jakieś resztki zostały z zeszłego roku...No cóż pozostaje tylko czekać aż dojdą do sklepów i wtedy je zamówie choćby po nowym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem 3 paczki po 3zł paczka 12 sztuk na straganie jeszcze nie szczelałem bo przed chwilą kupiłemi nie znam efektu jutro wyszczele i bedę znał efekt dostawy 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tam.Nie ma tych rakiet na stanie.Spójrz na napis ''Dostępność:spodziewana dostawa ok. 10.12.2013 ''. Rakiety miały w tym czasie być ale jeszcze nie dotarły.Jak pisałem wcześniej w Polsce będą prawdopodobnie po nowym roku.Tak mi napisano i nie tylko tam bo pytałem wszędzie gdzie były kiedykolwiek sprzedawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • mantis zmienił(a) tytuł na JR05 Whistling Moon Travellers

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...