Skocz do zawartości

K0206/FP6, K0208/FP8 petardy cierne


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Te petardy pod draską mają lont :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Taaaaa Ameryke odkryłeś każda duża petarda ma najpierw draske a potem lont
A co do petard to są słabe kupiłem 1 paczke za 4.50zł i nie dorównója nawet piratkom ze smieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupilem dzisiaj sobie 2 FP8 , 1 odpalilem na terenie prywatnym , na podworku . HUK niesamowity!!! Az ziemia zadrdzala . Oczywiscie po strzale wszyscy wyszli z okna i nie wiedzieli co sie dzieje :P , ******************************** :]

P.S Gdzie wy odpalacie takie glosne petardy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w bloku ktory razem z drugim o ksztalcie podkowy tworzy po srodku takie polkolowe podworko
jak sie posci pikolinke to huk juz jest duzy,
rok temu odpalilem tez fp8 jak walnelo to az podskoczylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jak dla mnie to jest najmocniejsza petarda :P
robi taki porzadny huk i rozwala wszystko, ja kupuje ja za 80gr to znaczy 5zl za 6szt w pudelku, nie wiem gdzie wy placicie za nie 12zl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przed chwilą walnołem FP8 pod garnkiem małym a garnek poleciał na jakieś 40 metrów w góre normalnie masakra myślałem że nie wyrobie ze śmiechu jak bendę miał czas to wrzuce filmik z tego.

Cześć miałem wrzucic filmik ale niestety miesiac po sylwestrze padł mi dysk twardy i straciłem wszystkie filmy niestety ale obiecuje ze w tym roku znowu nagram i wrzuce. I pamietajcie ze jak macie cos warznego na kompie to lepiej to zgrywac na plyty bo nigdy nie wiadomo co z dyskiem moze sie stac, pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przed chwilą FP8 wystrzeliłem. Huk był bardzo głośny i bass taki, że nogi zadrżały ;). POLECAM !!

Dodaje 2 filmiki petard FP8:
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=RWaR2n8c5tg
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=8aqJVmOiduw

Na filmikach nawet widać taki błysk podczas wybuchu. Niesamowicie głośne !! Polecam !! 9+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość karmel5061

a czy FP8 jest głośniejsze od TXP001 z Triplex??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup te dwa rodzaje ;p będziesz miał obie petardy które chyba podobnie walą. Co do mocy FP6/FP8 to rok temu przypadkiem rzuciłem jedno pod okno to szyba poszła, zbiła sie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno zakupilem te petardy na fajerwerki-korsarz.pl i zmienila sie ich konstrukcja i ogolny wyglad :
klik
klik
klik

z tylu plastikowa zatyczna, korpus bardzo cienki przyciskajac mocniej petarde na srodku mozna zrobic wgniecie, petardy nie wygladaja obiecujaca :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość karmel5061

Oto fotka [url="http://img1Miał ktoś FP8 ale w tej nowej poligrafi???Te nowe są tak samo lepsze od fp6???rpsze o odp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...