Skocz do zawartości

JR24 Speed IV


Marian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo polecam tą rakiete, miałem ją na sylwka 06/07 i na działce na moim własnym małym pokazie tytuł : '' Filmik z mojego małego pokazu na działce '' :P
(jest filmik, SPEED IV to ta ostatnia rakieta) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem dziś w hurtowni i zastanawiałem sie czy je kupić za 22zł. Gość więc odpalił mi jedną i przyznam że byłe niezła, więc się skusiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakietki całkiem całkiem... nie będę narzekać, bo jest wiele innych gorszych rakiet... a z drugiej strony jak na filmie źle wypadły to nie ma, co z filmiku wniosków wyciągać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odpaliłem dzisiaj jedną i jestem zadowolony. Wysoko poleciała i rozłożysty efekt. To była ta z niebieskim czubkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniałem je w tamtym roku, i mogę powiedzieć ze je polecam napewno się w nie zaopatrze i w tym roku.Na żywo to naprawdę lepiej wygląda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam te rakiety jak na cene 25zl za 4 sztuki sie oplaca , mialem je rok temu. Ladne efekty maja, wysoko lataja. Napewno sie na nich nie zawiedziecie , polecam te rakietki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też polecam, jak za tą cenę się opłaca,ale szczerze mówiąc ja się na nich zawiodłe :roll: ,spodziewałem się czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ładny efekt szkoda tylko że każda rakieta ma taki sam efekt. Mogliby go urozmaicić. Nie przypominam sobie żebym miał takie efekty w JR24 w Festivalu z zeszłego roku :/:mad:

p.s. Cyc efekty poszczególnych rakiet na filmie nie różnią się zbytnio no może poza 2 rakietą. Faktem jest że JR24 ma efekt fali (wynika tak z filmu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny efekt szkoda tylko że każda rakieta ma taki sam efekt. Mogliby go urozmaicić. Nie przypominam sobie żebym miał takie efekty w JR24 w Festivalu z zeszłego roku :/:mad:



Po pierwsze to każda rakieta ma inny efekt, co widać nawet na filmiku. A tak wogóle to miałem je w zeszłym roku i byłem średnio zadowolony. Radziłbym za tą cenę zaopatrzyć się w coś innego, może np. cassiopiea :arrow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cycu co ty mi tu pier.lisz że cassiopeja jest lepsza... speedy mają efekt FALI a nie jakies palmy czy coś... w tej kategorii cenowej wygrywają speedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku je mialem , efekty bardzo ladne :) A rozpryski bardzo duze :> Sa to bardzo oplacalne rakiety , napewno o wiele lepsze od apollo , Cassiopeja i tych innych podobnych rakiet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Miałem te rakiety na poprzedniego sylwka i bardzo się na nich zawiodłem.
Jedna nie wybuchła. Mają dość duże , ale nie jakieś szczególnie zachwycające efekty.
O wiele lepsze są speed II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...