Skocz do zawartości

JRC31-3 Bazooka 3


matejson

Rekomendowane odpowiedzi

Czołgiem :!:
Obiecałem wrzucić film bazooki, sory, ze tak długo to trwało, ale mam nadzieje, ze warto było czekać.

Moim zdaniem, pod żadnym pozorem nie wolno trzymać w ręku, w śnieg też nie wbijamy bo to jest zbyt nie stabilne podłoże. Ja przymocowałem przy dwóch końcach do słupka od poręczy przy schodach, obklejając taśmą dwustronną.

Link do filmu:
http://rapidshare.com/files/70228729/Bazooka_3.MOV

W tym roku może kupię Bazooke 1 lub 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś wrzucił filmik Bazooki długo trzeba było na to czekać :wink: dzięki matejson :mrgreen: a co do rzymskiego to uważam że jest bardzo dobry piękne brokatowe palemki, ale kaliber mówi sam za siebie.Ja się zastanawiam nad kupnem ale 4 :razz:

Moja ocena 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi się ściągnąć ten film :grin: Świetny, długo trwający efekt! Niejedna wyrzutnia tego kalibru ma gorsze efekty. Bardzo lubię tego typu rozpryski. Dzięki za film bo nigdzie nie można było znaleźć czegoś podobnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo tak......naprawdę dobre..... :wink: .... bardzo ładny duży efekt..... bardzo mi się podoba to świateło przed wybuchem.... 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się nie spodobała no ale ten drugi wystrzał całkiem całkiem :D
Bazooka 1 wg. mnie jest lepsza zdecydowanie no a pomijając bazooke to jeszcze lepszy jest Rzymski ogień RC6608 Dragon Professional 3" lub
Rzymski ogień Roman Candle 3"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny efekt , ale kamerzysta jak i w moim przypadku był chyba na dopalaczu :mrgreen:
Polecam każdemu bazooke , bo to najlepsze co można kupić za te 17zł , poza wyrzutniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny efekt , ale kamerzysta jak i w moim przypadku był chyba na dopalaczu :mrgreen:


Normalna sprawa ale wystzrały leciały na różną wysokość i trudno jest jednocześnie oglądać i nagrywać :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny rzymskich ogień, z długo utrzymującymi brokatowymi palmami, ale i tak wolał bym kupić wyrzutnie bo rzymskie takiej wielkości są bardzo nieporęczne. Nie wiadomo jak je umocować a cena takiego rzymskiego i wyrzutni jest bardzo podobna.

Moja ocena rzymskiego to 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widziałem ją dzisiaj na straganie za 27 zł ja myślę że to nawet nie jest tak drogo jak na bazarek (wziąłbym ją tylko gość mi zapowiedział że takich dużych to on mi nie sprzeda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj na bazarku nie dostaniesz taniej tak mi się raczej wydaje więc jak ktoś ma więcej kasy niż w tamtym roku(czyli ja ) to może sobie na to pozwolić chyba no nie??
P.S w internecie dawno temu widziałem za 25 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem dzisiaj za 16.50 i się nie chwalę :mrgreen: mało tego chciałem 4 a dali mi 3 i dopiero w chacie się skapnołem.Ale to i dobrze bo 3 jest rewelacyjna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Libero

Prosiłbym o instrukcję jak otworzyć ten film. Próbowałem w Quick Time Player ale nie chce sie otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moze ktos wrzucic ten filmik na inny serwer bo mi sie sciaga tylko do 11kb! i nic potem nie dziala albo moze ktos ma inny np. na you tube albo sendspace itp>?? Bylbym bardzo wdzieczny ;) :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dostałem aż 3 sztuki tego rzymiaka.
Efekt jest niezły - brokat na całe niebo , brdziej efektowny niż w kasjopeji.
Cena również nie przeraża , bo to tylko 17.50zł.
Ale to tylko 8 strzałów , w bardzo dużych odstępach czasowych :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...