Skocz do zawartości

Najbradziej nietrafiony zakup.


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Moim najgorszym zakupem był zakup zestawu fajerwerkow w bricomarche rok temu, rakiety w tym zestawie w ogole nie sypały zadnychh iskier ani nic, tylko lecialy 100m do gory. Jedyne co w tym zestawie były fajnego to petardy i motylki, zestaw od hestii :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim najgorszym zakupem były rakiety z Nomi 12 rakiet 12zł. Wielkością przypominały jr6. Odpalam kilka dni przed sylwestrem, wzlot nawet niezły ale efekt.... Już dwa razy lepsze były rakietki ze spadochronem. Nigdy już nic nie kupie od SP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Pamiętam to jak dziś, było to w 2008 roku w sylwestra.

Jak codziennie poszedłem z babcią i dziadkiem do Lewiatana, jesteśmy ok 100 m już u celu i już przez szybę było widać stoisko, moja babcia i dziadek zauważyli je jako pierwsi.

Ja wchodzę do lewiatana a tu pełno wszystkiego, ja nie wiem gdzie mam się już patrzeć ( co najlepszego to handlowała na nim ciocia mojego kolegi xD )

Miałem ze sobą 10 zł, i wziąłem do ręki Paczkę Piccolo Corsiar ( nwm wydaje mi się że teraz pomniejszyli te paczki, wtedy jak kupowałem była jak Big Corsair xD.

- No i zapytałem ile te petardy kosztują ?

- 10 zł

- O, akurat mam tyle, proszę

- Dziękuję, do widzenia.

No i to były moje pierwsze petardy w życiu, i od tego się zaczęło, co roku tylko więcej, więcej i więcej ! :xmas_w00t:

Mimo iż dałem za nie wtedy 10 zł, to było warto bo od tego zaczęła się moja przygoda z pirotechniką :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zestaw rakiet od Hestii 12szt za 20zl bodajże. Efekt.. Wypluwanie kilku kolorowych kulek i tyle. Oraz zestaw rodzinny również od Hestii za jakieś 80zl. Kilka rakiet, małych wyrzutni, trochę mega mocnych petard i jakieś wulkany. No cóż na rakietach były przynajmniej ładne obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku dwie wyrzutnie od hestii już nie pamiętam jakie, 19 strzałów i 16, nie dość, że słabe to przepłaciłem mocno. Zakupy robiłem w pobliskim groszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Sklep na Krakowskim bazarze Tomex.JC05 3zł sztuka,to było jakoś na przełomie 2011/2012.Mój osobisty lider jeśli chodzi o ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Witam

Moim najgorszym zakupem były (nie pamiętam ich nazwy) rakiety z Kauflanda w 2020 roku (grudzień). Kosztowały chyba w okolicach 25-30 PLN za sztukę, a ich efekt końcowy można porównać do "latających patyków" z zestawów.

Po odpaleniu jednej myślałem, że chyba była trefna, ale po pozostałych dwóch wiedziałem już, że utopiłem sporo kasy...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...