Skocz do zawartości

Najbradziej nietrafiony zakup.


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno nie raz zdarzyło się wam kupić jakiś produkt po cenie kilkakrotnie wyższej niż detaliczna (odpust , nieuczciwy sprzedawca).
Jednym z przykładów to piccolo na bazarze od 1,5zł do nawet 5zł !!!
Ja kiedyś kupiłem jednego K0212 za 13zł i diabolo (rakiete) za (i tu uwaga/było to jak byłem mały) 25zł za sztuke !!!!!!!
Piszcie , co wy kupiliście po niesamowitej cenie , najlepiej jak najmniej komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja dałem namówić sie z Jaworzem na jedną K0208 śmieszka za 5 zł... oczywista niewypał, a po "siarce" był gips, bo rozbrajaliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeszcze kiedyś gdy nie byłem tak "obcykany" w tych sprawach i nie znałem się na cenach hurtowych kupowałem na bazarze :wink: Biedronki jeszcze nie było, Lidla też nie, więc tylko tam je mogłem kupić. Był to bodajże sylwester 2004/2005, kupiliśmy z tatą jedną sztukę Meteor Regn za 20 zł oraz zestaw Ufo za 30 zł. Dla przypomnienia, komplet 4 rakiet hurtowo 28 zł, a zestaw Ufo 10 zł :P
Od tego czasu nigdy nie kupuje na bazarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sylwka 2000/2001 kupiłem rakietę Jupiter za 13zł na stoisku Jorge w centrum handlowym "Raj". Komplet czterech takich rakiet kosztuje w hurtowni 19.50zł. Najgorsze jest to, że jak ją odpalałem, to w środkowej fazie lotu poleciała bez komety i nie wiedziałem gdzie jest. Wybuchła za mną. Widziałem tylko urywek efektu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka cyrcoblitz za 12 zł, widow maker 4 zl no i kiedyś w 4 kl chciałem kupić piccolo na stoisku nie daleko szkoły za 4 zł ale kumple mi nie pozwolil :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też na bazarze kupowałem cyrkoblitze po 2 zł za sztukę ( al trzeba przyznać że piękny efekt miały :razz: ) malutkie rakietki na stojaczku za 80 gr sztuka i 10 rakietek 2000 z komety po 1,20 zł ( coś takiego jak wmt z jorga ) Ponadto zestawy z leclerca ( u mnie jest SP i strasznie zdzierają np. ballet za 6,99, sm 100 strzałów za 13,99 ) ale zdzierają tak co roku :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia Arctic za 65 zł (juz pisałem o tym na forum) zakupiona w rodzinnym mieście u jednego z naszych modów :D Ponadto: pikolaki na odpuście po 3 zł ale to chyba 2 lata temu, super wyczesana rakieta (oryginalny opis mojego koleżki) za 16 zł, która wyglądała w efekcie jak niemrawa zapalniczka. I całe masy różnorakich drobnic z odpustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawdi

..... u nas sa petardy na sylwka tylko w jednym sklepie ... gdzie jedna ko203 kosztuje 30gr. paczka widow makerow 6 zeta a piccolo 2 zlocisze..... dlatego teraz zaopatrzam sie w dragonie .... hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tylko raz piccolo za 2 zł a reszte paczek kupowałem za 1zł oczywiście na bazarze, rakietki diabolo nawet normalne były po za tym piccolo to chyba już nic nie było przepłacone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem małego achtunga za 15 zł :o ale moim najgorszym zakupem był ( niby cyrkoblic )
kupiłem go za 2,5 myślałem że wszystko ok...dziwiły mnie chińskie napisy ^^ odpalam a tu nic... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka lat temu jak byłem, jeszcze nie obcykany w tym wszystkim to koleś na bazarze chciał mi w cisnąć paczkę picollaków za 3 złote a dla porównania teraz w intermarchu można kupić ( w okresie przed sylwestrowym ) paczkę picollaków za bodajże 0.69 zł albo za 0.79 groszy wiem bo kupowałem rok temu :wink:

aha i jeszcze kolega mojego taty który też sprzedaje fajerwerki ( ten kolega ) to on chciał mi wepchnąć circoblitza za 3 złote z jorga i musze powiedzieć, żę kiedyś kupowałem, ale jak się dowiedziałem, że w supermarketach tak tanio to teraz już nigdy nie chodzę na bazarki bo się poprostu nieopłaca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim piccollo za 2,50zł
yy nie przypominam se innych tylko że za rakietke jr2 diabolo dałem 3zł sztuke ale i tak efekt mi się podobał przed sylwkiem se pusciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z lidla "Space Exploler" czy coś w tym stylu.Rakiety nie miały żadnego efektu!


popieram popieram i jeszcze raz popieram...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z lidla "Space Exploler" czy coś w tym stylu.Rakiety nie miały żadnego efektu!


popieram popieram i jeszcze raz popieram...



święta prawda najgorszy zestaw jaki miałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim (a raczej mojego wujka) najgorszym zakupem było kupienie zestawu który sprzedawca sam sobie ,,skomponował" było w nim ze 4 rakiety, cyrkoblza i jakieś petardy, do tego kupiliśmy jakaś małą wyrzutnie i za to wszystko zapłaciliśmy ok 60zl. :evil: Na szczęście miałem jeszcze jakieś wcześniej kupione fajerwerki. Ten sklep jest przy geancie jak sie jedzie w stronę Piaseczna (Warszawa)[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim (a raczej mojego wujka) najgorszym zakupem było kupienie zestawu który sprzedawca sam sobie ,,skomponował" było w nim ze 4 rakiety, cyrkoblza i jakieś petardy, do tego kupiliśmy jakaś małą wyrzutnie i za to wszystko zapłaciliśmy ok 60zl. :evil: Na szczęście miałem jeszcze jakieś wcześniej kupione fajerwerki. Ten sklep jest przy geancie jak sie jedzie w stronę Piaseczna (Warszawa)[/code]


Znam ten sklep bo czasami koło niego przechodze.Ździercy tacy że szok.Np za jumbo to małe z komety chcą 2zł od sztuki :roll: .Albo za mega jumbo z komety chcą coś koło 10zł od sztuki :lol: .Zdecydowanie odradzam ten sklep.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem namówić sie z Jaworzem na jedną K0208 śmieszka za 5 zł... oczywista niewypał, a po "siarce" był gips, bo rozbrajaliśmy...



a ja rakietka na stojaczku 3zł :mad: i piccolo za 2zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...