Skocz do zawartości

[x0rysiu0x] zbieranina 2018/2019


x0rysiu0x

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku fajerwerki na sylwestra będą po części z zakupów z roku 2017, jednak co i jak to jeszcze zobaczę po przeglądzie zawartości kartonów :D. W każdym razie pierwsze co na pewno będzie to kostka 50mm i wyrzutnia kątowa, do tej pory nie miałem jeszcze ani takiego kalibru, ani kątówki, więc postanowienie na ten rok spełnione :) . To akurat zakup z tego roku:

 

IMG201801_qxqprew.jpg

 

Za Fireball XXL dałem 98 zł, za Sphenix w zaokrągleniu 50 zł.

W moim zestawie na pewno też będą rakiety Mars Raider i trochę innych rakiet od SP które kupiłem w 2017 na wyprzedaży, zdjęcia nie wrzucam bo są zafoliowane i czekają na swoją kolej do wystrzelenia :wink:.

Do końca miesiąca jeszcze napiszę, co u mnie się pojawi po przejrzeniu i spakowaniu kartonów do piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc skończyłem (chyba :D ) już z zakupami, zrobiłem rozpiskę co mam i co kupiłem. Najchętniej odpaliłbym na sylwestra wszystko, co mam, jednak nie mogę sobie na to pozwolić i ograniczam się do wydatku około 350 zł na sylwestra. Jak to zwykle bywa, zakupiłem więcej pirotechniki, niż potrzebuję :| i ze sporym wyprzedzeniem skompletowałem stuff na ten i kolejny sylwester :P . Przy zakupach kierowałem się tym, co mnie zainteresowało oraz efekty, których raczej za często nie widywałem. Ale bez zbędnego przedłużania:

 

Moździerz z poprzedniego sylwestra :biggrin: :

IMG201801_qnprpqs.jpg

 

Jedna z kilku kostek kupionych w tym roku w sklepie INS Fireworks, a raczej zamiennik który otrzymałem zamiast brakującej kostki po rozmowie telefonicznej, z którego jestem zadowolony :D :

IMG201801_qnprpqn.jpg

 

Dwie z kilku kostek zakupionych na Fajerwerkimarket:

IMG201801_qnprpqx.jpg

 

Za moździerz dałem w tamtym roku (2017) 23,40 zł, za Explode 5 i New Generation 2 dałem 36,56 zł i 38,64 zł a za kostkę od Surex'a Boss Hog którą otrzymałem jako zamiennik 24,50 zł. Reszty drobniejszych rzeczy na razie nie będę wymieniał, pod koniec roku zrobię zdjęcie całości i podsumuję ile mnie to dokładnie wyniosło :D. w każdym razie kwota będzie oscylować w granicach 350 zł :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Boss Hog to jak do tej pory jest 1 film prezentujący tą wyrzutnię, w sumie to 2, ale ten drugi niestety niewyraźny. Tak się prezentuje :

. A zanim zobaczę na żywo to trochę czasu minie :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrażenie, że rok temu w co czwartym stuffie był Fireball XXL, ale nie bez powodu. YouTube jest przeładowany nagraniami tej kostki. Z tego co widać w video naprawdę rozłożysty efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wyrzutnia tym bardziej, że na czarny piątek można było wyrwać za około 80pln. Mnie aż d*pa ściskała ale miałem ograniczony budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czas na małe odświeżenie tematu, tak się prezentuje większość pirotechniki na nadchodzącego sylwestra:

IMG201812_qwnrsha.jpg

Do tego dojdą jeszcze jakieś drobne pirobajery i race pistoletowe, zdjęcie tych drobiazgów dodam  jak je tylko znajdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff naprawdę super.Podziwiam za sposób ułożenia.Nie ma gruzu zbędnego w postaci nadmiaru petard choćby..Rakiety średnie i super jakości.Wyrzutnie same na wysokim poziomie.Do tego moździerz..Jeztem pod wrażeniem.Udanego Sylwestra? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco pirotechnicznej drobnicy i  oczywiście trochę rac pistoletowych.

IMG201812_qwnnqqe.jpg

Starter  po ostatnim sylwestrze przeszedł gruntowne czyszczenie i konserwację i sobie poleżał do dzisiaj przesmarowany ( a raczej prawie pływał w woreczku ?)  bo po ostatnim razie ledwie odpalał, a teraz śmiga jak nowy ?. Szkoda tylko, że pasują do niego tylko te najmniejsze wkłady, czy też kapiszony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...