Skocz do zawartości
  • 0

kiedy najlepiej kupić petardy


hukoluk

Pytanie

witam mam pytanie czy moge kupić petardy na początku roku bo wydaje mi się że są tańsze i czy jak będą leżęć w szafie cały rok nic się niestanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kupuj! :D Nic się nie stanie, byle by nie były w wilgotnym miejscu, wiele osób kupuje teraz na promocjach i trzymają do końca roku bo bardzo się opłaca :D Śmiało bierz, nic im nie będzie ;) Oczywiście każdy może kupować pod warunkiem że ma skończone 18 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właściwie to teraz jest najlepsza pora na kupowanie, bo są wyprzedaże :D. Co do przechowywania, to ja pirotechnikę, która niedawno do mnie dotarła wyciągam z kartonu i leżakuje w pokoju około 1-2 tygodnie ( zaraz po wyciągnięciu potrafi zrobić się mokra z powodu różnicy temperatur, a ten 1-2 tygodnie leży żeby sobie 'odparowała") a potem jak była zafoliowana to z powrotem owijam wyrzutnie i resztę streczem , pakuje wszystko w karton, który następnie też zabezpieczam folią i takowy ląduje w piwnicy dobrze zabezpieczony. Jak zabezpieczysz dobrze pirotechnikę to i po kilku latach spokojnie odpalisz. Raz przechowałem luzem rakiety w piwnicy i naciągnęły wilgoci, to albo nie startowały i waliły na ziemi, albo wybuchały 3-4 m nad ziemią -_-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobrych parę lat kupowałem coś tam na wyprzedażach.Przeważnie to były zakupy za ok 200zł.Trzymałem ja zawsze w domu w pokoju w szafce.Zawsze odbyło się bez nie miłych niespodzianek w Sylwestra.Nie ma takiej możliwości by coś im się stało.No chyba,że nie nie miałbyś przez cały rok ogrzewania w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...