Skocz do zawartości

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zdjęcie

KONKURSY

konkursy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 pirofajerwerki

pirofajerwerki

Korsarz

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 12 grudzień 2017 10:16

Witam chciałem zachęcić wszystkich importerów i sklepy znajdujące się na forum do organizowania ciekawych konkursów jeszcze w tym roku. Tylu tutaj was jest reklamujecie się więc warto by może tez pomyśleć o konkursach, ponieważ ostatnio coś mało ich jest na forum.

#2 AdrianoGKW

AdrianoGKW

Top 10

• Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 12 grudzień 2017 10:25

Jeśli wejdziesz na Fanpage każdego ze sklepów to zobaczysz, że jest tych konkursów bardzo dużo..

#3 pirofajerwerki

pirofajerwerki

Korsarz

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 12 grudzień 2017 10:39

Chodzi o to aby robić konkursy tu na forum coś takiego jak było ostatnio z piromaxem i forumfajerwerki.pl takie naprawdę fajne a nie losowania jakieś gdzie nikt niczego nie ogarnia. Więc importerzy i sklepy które są na forum zachęcam do wpisywania się pod postem i zorganizowania czegoś przecież wy na konkursach tylko zyskujecie.

Kto jest za tym by sklepy które reklamują się na forum fajerwerki.pl organizowały konkursy z pirotechniką na forum.

#4 endriu123457

endriu123457

1.3G

• Moderator
  • 1960 postów

Napisano 12 grudzień 2017 20:50

Każdy sklep robiący konkurs ma na celu coś przekazać... np jak bezpiecznie odpalać fajerwerki. Nie może być tak że co chwila każdy sklep będzie robił konkurs pod nazwą Bezpieczne strzelanie i główną zasadą konkursu będzie to aby namalować rysunek bądź krótki filmik.

A co do losowania na portalu facebook, to to jest tak że na forum nie dotrze ta wiadomość do miliona ludzi jak na portalu społecznościowym o nazwie "fejsbuk" tylko do ludzi którzy mają większe lub mniejsze pojęcie o petardach, fajerwerkach, i co najważniejsze gdzie kupić najtaniej. To z reguły chodzi o promowanie nazwy sklepu aby przyciągał uwagę a kto wygra to mało ważne.

Moim zdaniem temat w ogóle nie ma sensu, niech się inni wypowiedzą na ten temat.

#5 wapster

wapster

www.forumfajerwerki.pl

• wap
  • 802 postów

Napisano 12 grudzień 2017 21:23

Temat początkowo mnie zaciekawił - chciałem zobaczyć jak się rozwinie....

Ale widzę że bez szału...

Wszyscy i wszystko wiedzą o tym. - na dniach lub godzinach zamknę!

#6 pirofajerwerki

pirofajerwerki

Korsarz

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 13 grudzień 2017 07:33

To co podejmie się jakiś sklep lub importer zorganizowania konkursu razem z ForumFajerwerki.pl ?

#7 k4n4li4

k4n4li4

Thunder Rain

• Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 13 grudzień 2017 09:49

Mnie się bardzo podobał konkurs forumfajerwerki i piromaxa, można było się wykazać kunsztem artystycznym pokroju van Gogha ale dopiero co się skończył a wy już chcecie następny :)

Co do konkursów na fb to są normalną rzeczą, ty udostępnisz post, twoi znajomi nie znający się na fajerwerkach zobaczą, że mozna coś wygrać i też udostępnią i tak się to kręci, firma zyskuje rozgłos.  

#8 pirofajerwerki

pirofajerwerki

Korsarz

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 13 grudzień 2017 10:10

Mnie się także bardzo podobał konkurs ForumFajerwerki.pl i Piromaxa - był to konkurs faktyczne żeby się czymś wykazać. Fajnie by było jeszcze w tym roku zorganizować jakiś podobny konkurs tu na forum ale to muszą sklepy i importerzy się w to zaangażować a na razie żaden importer się nie wypowiedział tutaj w tym temacie.

#9 wapster

wapster

www.forumfajerwerki.pl

• wap
  • 802 postów

Napisano 13 grudzień 2017 13:27

dla Ciebie konkursy się skończyły.

temat zamknięty!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych