Skocz do zawartości

• Do Sylwestra pozostało:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zdjęcie

Wybór 1 z 5

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartekeuro

Bartekeuro

1.3G

• Moderator
  • 1352 postów

Napisano 06 December 2017 14:36

Bardzo prosty temat.

Mam na oku jeszcze 5 kostek których nie miałem. Jeśli ktoś je miał lub może na żywo widział proszę o opinie

1.

2.

3,

4.

5.

1. Wyrzutnia Klaska, która jest bardzo długa to na duży plus, na minus kaliber 25 mm jednak nie wiem jak na żywo czy faktycznie aż tak widać, że to 25 mm

2. Argon również 25 mm, na rózmych filmach widać różnie, na duży minus cena bo prawie tyle samo co Klaska

3. Tutaj cena na minus znowu, Efekt wydaje się całkiem spoko jednak mam już TXB 024 . Na plus różnorodność efektów, kątowe i proste.

4. Smok - miałem dwa, są dobre , cena dobra jak za 135 zł - Jest i Cracling który uwielbiam.

5. Panta która na filmach wydaje się po prostu słaba moim skromnym zdaniem, na żywo podobno prezentuje się bardzo dobrze.

Bądź tu człowieku mądry :)

#2 Sevento

Sevento

New Generation

• Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 06 December 2017 17:53

Ja kupiłem Argona i na Twoim miejscu też bym się na niego zdecydował. Jest inną wyrzutnią niż wszystkie inne, różnorodna i efektowna

#3 Bartekeuro

Bartekeuro

1.3G

• Moderator
  • 1352 postów

Napisano 06 December 2017 18:06

Jeśli miałbym kupić Argona za 170 zł to  juz bym wolał dać 220 i mieć 100% więcej strzałów przy tym samym kalibrze.

#4 damian7878

damian7878

Exclusive

• Użytkownik
  • 800 postów

Napisano 06 December 2017 22:12

Kewlar moim skromnym zdaniem najlepiej się prezentuje.Połączenie układu prostego i fan naprawdę nie jest często spotykane.Efekty wyglądają na duże.Argon jest fajny ale to kaliber 25mm,niby "tylko" 5mm mniej,ale jednak na żywo musi być różnica widoczna ;) .Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze smok,bo i cena jest przede wszystkim kusząca i efekt tez bardzo zachęcający do kupna.Wybrał bym jednak kewlara :)

#5 Bartekeuro

Bartekeuro

1.3G

• Moderator
  • 1352 postów

Napisano 06 December 2017 23:52

Damian zawsze porządnie potrafi i rzeczowo napisać :) Najbliżej mi do Kewlara i do Presidenta.

#6 damian7878

damian7878

Exclusive

• Użytkownik
  • 800 postów

Napisano 07 December 2017 00:01

Damian zawsze porządnie potrafi i rzeczowo napisać :) Najbliżej mi do Kewlara i do Presidenta.

Dzięki za pochwałę :) Wolałbym mimo wszystko kewlara od presidenta :)

#7 Bartekeuro

Bartekeuro

1.3G

• Moderator
  • 1352 postów

Napisano 07 December 2017 13:15

Na 90% wybiorę Kewlara. Dam szansę PiroMaxowi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych