Skocz do zawartości

[Marcco] Stuff 2017/2018


marcco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaczął się grudzień, wiec pora przedstawić zakupy na ten rok.

Zakupy robione były na wyprzedażach i promocjach w ciągu roku.

Zakupy robione były na: taniefajerwerki, bigfun, piroart, fajerwerkilider.

Do tego dochodzą pozostałości z zeszłego roku :)

wygląda to tak:

wyrzutnie:

Mediolan P7888
2x Exclusive Collection 2 JW4083
Madryt P7650
Red Green Waterfall TXB362
Prime Fireworks TXB457
Wena TXB477
Moby Dick JW4070
Martynika P7814
Galileo JW4004
Super Show P7601
Singapur K17A
Celtic P7611
2x Lusaka P7901A
Dakar P7613A
Florencja P7767
Jupiter U8091
Argon PXB3609
Selen PXB2007
2x Little Palm Tree TXB422
Graphite PXB3713
Mojito TXB245
2x Bloom PXB2010
Glittering and Whistling Comets JW31-1
2x King Of Sky TXB024
2x Fireball XXL PXB3613
P7522 P7522
Spherix PXB2214
Magma PXB2218
Magma TXB064
Exclusive Collection JW87
Arctic JW14
Ohio P7422
4x Hydra PXB3504 (pozostałość z zeszłego roku)
PXB2208 One Row
PXB2210 One Row
TXB007 Wild Party
TXB020 Bastion
TXB653C
Uran JW04



Inne:

50x szelka 2" super power (zrobiony zapas + pozostałości z zeszłego roku)


Typhoon Salute Single Shot
2x Dum Bum Single Shot
Gold Fountain TXF749
Gold Energy TXF783


Rakiety:


Meteor P8076
Best DR04
Titan P8074
Special Time PXR202
Happy TXR491
Planet M31
2x Bazooka PXR302

Do tego tradycyjnie dojdzie pewnie coś z marketów :)

zdjęcia poniżej. (TXB007,TXB020,TXB653C dodam jak odpakuję, ponieważ od tygodnia nie mam czasu się za to zabrac)

pozdrawiam

 

rGeWuKo.jpg

 

JQDId9x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho panie.. ;) Jeden z najlepszych stuffów na chwile obecną same konkrety ! Możesz zdradzić jaką sumę wydałeś. ? ;)

Widzę One Row'a czyżby szykuje się pokaz. ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane :D Potężna ilość kostek, które zrobią niezapomniany show.

Do tego szelki i konkretne rakiety. Rozumiem że będzie strzelany pokaz??

Cieszy fakt, że mimo tego że pirotechnika jest coraz droższa to osób, które na swoją pasję wydaje dość sporo złotówek przybywa, a nie ubywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny już rok zaskakujesz wszystkich olbrzymią zawartością wspaniałych wyrzutni czyli co za tym idzie niezapomnianego efektu.Znowu jeden z najlepszych jak nie najlepszy stuff na forum podobnie też jak choćby w ostatnim roku.Masz takie kostki,które rzadko pojawiają się w stuffach innych użytkowników.Nie masz oklepanych i najbardziej znanych pozycji i chwała za to.Chciałbym zobaczyć ten pokaz na żywo na pewno nogi by drżały z wrażenia :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maaasaaakra :) tyle porządnych kostek robi wrażenie. Jestem ciekawy czy ktoś będzie w stanie to przebić lub chociaż dorównać. Napiszesz ile wydałeś czy to tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie

 

Co do strzelania, to podobnie jak w latach ubiegłych strzelane będzie w nowy rok. Większość materiału właśnie wtedy będzie odpalona. W samego sylwestra jednak też trzeba będzie symbolicznie coś wystrzelić, dlatego niektóre pozycje pojawiają się podwójnie. Co do wyboru kostek to niekiedy trzeba wybierać z tego co jest dostępne, jednak staram się zawsze coś nowego wypróbować, choć jak każdy pewnie, mam swoje ulubione wyrzutnie. Czy będzie to typowy pokaz, sam jeszcze nie wiem. Faktem jest ze z roku na rok pojawią się coraz więcej oglądających w ten nowy rok, i trzeba to jakoś "rozciągnąć" w czasie, żeby osoby, które specjalnie przyjechały parę kilometrów po 5 minutach nie jechały do domu. Może na koniec jakiś mini pokaz 3 minutowy się zrobi.okaże się. Jeśli chodzi o koszta tego wszystkiego, to ciężko mi na tę chwilę powiedzieć, ponieważ nie liczyłem tego jeszcze. Rachunki gdzieś tam są, jednak może lepiej tego nie liczyć i spać sobie spokojnie ;) Wiadomo, pirotechnika z roku na rok coraz droższa, jednak póki jest taka możliwość to hobby zostaje. Jak wiecie coraz trudniej wybrać coś fajnego i efektownego ze względu na CE i wzrastające ceny, a zwykli oglądający nie mają o tym pojęcia, tylko mogą sobie pomyśleć że w tym roku było słabiej ;) Fotki postaram się powrzucać jak resztę odpakuję ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Dzisiaj kolejne fotki rozpakowanych rzeczy i tego co doszło. A Sa to 2x hydra i 4x virus.chciałem jeszcze mistrala ale wczoraj już u mnie nie było.

 

 

EY6gQOP.jpg

 

TdGeBSG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne mega zakupy.Wczoraj napisałem jednej osobie,że ma najlepszy stuff na forum,ale zapomniałem o tobie :D Przebijasz go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne mega zakupy.Wczoraj napisałem jednej osobie,że ma najlepszy stuff na forum,ale zapomniałem o tobie :D Przebijasz go.

To mi pisales. Faktycznie przebija mnie ale sprobuje jeszcze powalczyc bo okazalo sie ze jeszcze cos dokupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj kolejne fotki rozpakowanych rzeczy i tego co doszło. A Sa to 2x hydra i 4x virus.chciałem jeszcze mistrala ale wczoraj już u mnie nie było.EY6gQOP.jpgTdGeBSG.jpg

Z tym mistralem to faktycznie maniana. Tez go chcialem i w zadnym lidlu u mnie dzis rano juz go nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opolu podobnie z mistralem,pare sztuk tylko niby było. A jeśli chodzi o stuff, to nie liczmy kto ile czego ma, tylko niech każdy ma frajdę ze strzelania w tym wyjatkowym dniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opolu podobnie z mistralem,pare sztuk tylko niby było. A jeśli chodzi o stuff, to nie liczmy kto ile czego ma, tylko niech każdy ma frajdę ze strzelania w tym wyjatkowym dniu ;)

U mnie w lidlach mieli po 3 sztuki i wszedzie sprzedaly sie w 1 dzien. Z tym stuffem to i tak ciezko tak liczyc kto kogo przebija bo kazdy ma rozne artykuly. I tak gdy na poczatku zobaczylem twoj stuff to bylem w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...