Skocz do zawartości

Eurocash


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę mają fajerwerków głównie Jorge i troszkę SuperPower :mrgreen:

Pyro-Mix 26.83 zł
VooDoo 13.41 zł

ceny niezłe :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mają fajerwerków głównie Jorge i troszkę SuperPower :mrgreen:

Pyro-Mix 26.83 zł
VooDoo 13.41 zł

ceny niezłe :shock:


ale to w tym roku i czy wiesz cos wiecej jakie jeszcze będą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tam są fajerwerki :o (pisze, ze od 19.11.07r) no to nieźle... Kamelon - w połowie grudnia napewno będzie dużo fajerwerków, ponieważ teraz sklepy będą zamówienia i firm skłądały, jak mieszkasz w pobliżu to odwiedź i powiedz, czy są już fajerwerki (jakoś nie moge uwierzyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tam są fajerwerki :o (pisze, ze od 19.11.07r) no to nieźle... Kamelon - w połowie grudnia napewno będzie dużo fajerwerków, ponieważ teraz sklepy będą zamówienia i firm skłądały, jak mieszkasz w pobliżu to odwiedź i powiedz, czy są już fajerwerki (jakoś nie moge uwierzyć)


są juz na pewno rok temu były 20 listopada :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na tej stronie pod zdjęciem tej ulotki pisze "oferta_sylwester 19.11-31.12.2007" To najszybszy sklep który wystawił fakerwerki :mrgreen: Szkoda że nie ma tego sklepu w Zielonej Górze a najbliższy jest w Żarach (ok.50km odemnie) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moża powiedzieć, że niektóre rzeczy nawet tańsze niż w hurtowni np: Big Corsairy. Niestety wyrzutnia Faraon o 10zł zadroga :D. Mam nadzieję, że ta jedynka to jakiś błąd.
Widzę, że mam już kolejnego kandydata, do którego się przejdę w razie, gdybym nie pojechał do hurtowni Ekoplast.

Dzięki Kameleon za umieszczenie ulotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

No ja muszę powiedzieć że oferta nawet nawet (pewnie będzie tego więcej bo zwykle nie wszystko jest w ofercie ) i ceny też dobre ale niestety nie ma go w warszawie
w stolicy :( a powinien być no ale cóż
Jak bym miał możliwość kupienia to bym kupił bo ceny naprawdę
mnie pozytywnie zadziwiły (niektóre tańsze niż te hurtowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze was rozczarować :neutral: Byłem wczoraj i trzeba mieć działalność gospodarczą żeby coś kupić (czyli kartę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze was rozczarować :neutral: Byłem wczoraj i trzeba mieć działalność gospodarczą żeby coś kupić (czyli kartę).


nie trzeba mieć karty tylko działalnosć gospodarczą moi rodzice mają więc moge kupować :cool:

[ Dodano: 2007-11-29, 20:43 ]
przed chwilą wróciłem z Eurocashu na ulotce pisze że fajerwerki będą od 19.11.07.chodziłem po całym eurocashu i szukałem spytałem się pracownika czy już są a on mi mówi że morze w nastepnym tygodniu będą :evil: byłem tak wkurzony :evil: myślałem że go zaraz zabije :evil:

[ Dodano: 2008-11-21, 15:06 ]
http://eurocash.pl/hurtownie/Promocje/Nasz...18/Default.aspx Prosze bardzo tego roczna oferta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 11 miesięcy temu...

Ooo zaczyna się :D Reklama Coca-Coli i już pierwsze katalogi :D Czuję już święta :D
Co do katalogu to chamsko zrobione ceny są np. coś kosztuje 25 bez vatu to to pogrubią, a cene z vatem dadzą 2 razy mniejszą ...
Według mnie te ceny są lekko przesadzone, szczególnie zestawów, ale musiałbym dokładnie zobaczyć bo jak ściągłem .pdf to ciężko jest się zorientować co w nich jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech ktoś się postara i przejdzie się tam i spyta czy rzeczywiście trzeba mieć firmę. To dziwne, bo pierwsze słyszę aby trzeba było mieć jakąś kartę żeby w markecie móc robić zakupy.
Sam poszedłbym, ale w Bydgoszczy jest, ale na zadupiu, za Brdą i mam dopiero 17 lat więc nie wiem czy kasjer ryzykowałby dla mnie posadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie trzeba mieć firmy ... Sklep nie może tak zrobić, bo straci klientów. W żadnym sklepie tak nie było, żeby mieć firme albo coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


napewno nie trzeba mieć firmy ... Sklep nie może tak zrobić, bo straci klientów. W żadnym sklepie tak nie było, żeby mieć firme albo coś w tym stylu.


Tyle, ze sam eurocash to hurtownia, nie sklep.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no prawda ;D

Słyszałem, że aby mieć zniżkę(cena bez vatu) trzeba mieć firmę, a jeśli nie mamy zaświadczenia czy czegoś takiego, to wystarczy tylko mieć ukończone 18 lat i można kupywać :D (+vat oczywiście :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


napewno nie trzeba mieć firmy ... Sklep nie może tak zrobić, bo straci klientów. W żadnym sklepie tak nie było, żeby mieć firme albo coś w tym stylu.


A robiłeś kiedykolwiek zakupy w Selgrosie, Makro czy Eurocashu ? Aby robić w nich zakupy należy posiadać kartę klienta, którą można wyrobić jedynie gdy się posiada działalność gospodarczą.


A no prawda ;D

Słyszałem, że aby mieć zniżkę(cena bez vatu) trzeba mieć firmę, a jeśli nie mamy zaświadczenia czy czegoś takiego, to wystarczy tylko mieć ukończone 18 lat i można kupywać :D (+vat oczywiście :D)


Nie ma żadnych zniżek. Każdy płaci cenę+vat, który można później sobie odliczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa, aby kupować w sklpeach o charakterze Cash&Carry zazwyczaj wymagana jest karta, która może wyrobić posiadacz działalności gospodarczej dla siebie lub znajomego. (Np. wasz ojciec, wuja dla was). Ceny są brutto i tyle się płaci ile brutto cena wynosi. tyle tylko, że przy kasie mówisz, że ten i ten asortyment bierzesz na fakture, co w rozliczeniu rocznym daje Ci zwrot. Na tym polega działalność owych hurtowni. Co do wejścia to np. w Poznaniu nastąpiła zmiana spowodowana spadkiem obrotu klienteli i za 5 zł można wejśc do Selgrosu bez karty. Makro ratując się przed bankructwem wprowadziło nawet sztukowanie produktów, ale jak z wygląda kwestia bez karty to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...