Skocz do zawartości

[k4n4li4] Skromny zestaw


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

A miałem wydać tylko 200 :) Jak dojdzie paczka to wrzucę zdjęcie. Jeszcze zastanawiam się na kilkoma mniejszymi ale to już w grudniu.g3FEXtN.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem wydać tylko 200 :) Jak dojdzie paczka to wrzucę zdjęcie. Jeszcze zastanawiam się na kilkoma mniejszymi ale to już w grudniu.g3FEXtN.png

Każdy tak mówi wydam tyle i tyle i to koniec a zawsze coś wpada co przyciągnie oko a coś na promocji a dziwnie mało mam Stuffu coś o tym wiem. :P też miałem wydać 600 zł a już pękło grubo 1,5k xD A co do stuffu postawiłeś na Efekt i bardzo dobrze napewno się nie zawiedziesz na tych kostkach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1,5K jeszcze długa droga, nawet 600 nie przekroczyłem xD

No właśnie miały być tylko dwie ale pojawiła się 50-tka na promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki skromny :D Bardzo fajne wyrzutnie Sorbet ma bardzo piękne efekty a night show/song to już klasyk :) Do tego 50mm która powinna mieć niezłego kopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 3 tak dobre konkrety nie można mówić,że stuff jest skromny.Na żadnej z nich się nie zawiedziesz a na pewno nie na Sorbecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam konkret, w tym dwie piękne i klasyczne 37-ki do tego 50mm i piszczki... Jak dla mnie to to skromny stuff nie jest :P A Sorbet ile ma gram i z którego roku jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Sorbet ma 777g z tego co pamiętam a piszczki dostałem od piroart za co dziękuję :)

edit: Sprawdziłem, rok produkcji 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dokup jeszcze jakieś petardy bo stuff kiepsko wygląda bez petard. Sylwester bez petard to nie Sylwester.

 

To zależy co kto lubi,ja np. boje się petard bo wybuchają na ziemi i zawsze mam wrażenie że te odłamki wejdą np. w oko.

Do tego niepotrzebnie straszysz zwierzęta bo to jest tylko huk i w zasadzie niepotrzebny :)

Na Wielkanoc można parę petard odpalić ale tak to szkoda na to nawet pieniędzy,także widzisz ja mam taką opinie Ty masz inną.

Stuff bardzo ładny,zróżnicowane kostki triplex rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak huk niepotrzebny- to zrób pokaz laserów to będzie bez huku. Świat schodzi na psy z młodszym pokoleniem- nie czują klimatu i nie wiedzą co najlepsze. Sylwester bez petard i huku to nie Sylwester.

Huk musi być,ale połączony z efektem.

Do tego nie wydaje mi się,żebym był młodszy od Ciebie ja mam 25 lat,a fajerwerkami zajmuję się ponad 15lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...