Skocz do zawartości

(pitbullsoldier) Stuff 2k17 !


Pitbullsoldier

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie się zapowiada i masz jak widzę tą samą wyrzutnie kątową co ja będziesz zadowolony :P Bo w sylwestrze nie chodzi o to aby puścić w niebo w 50 sek 300 zł + tylko dobrze się bawić i strzelać jak najdłużej ! :) Ale petard to masz w huk :P ja bym już odpuścił i szedł w efekty. ;) ciekaw jestem kolejnej paczki. ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada i masz jak widzę tą samą wyrzutnie kątową co ja będziesz zadowolony :P Bo w sylwestrze nie chodzi o to aby puścić w niebo w 50 sek 300 zł + tylko dobrze się bawić i strzelać jak najdłużej ! :) Ale petard to masz w huk :P ja bym już odpuścił i szedł w efekty. ;) ciekaw jestem kolejnej paczki. ! :)

Jestem zdania takiego ,że dopóki mam zajawke to musi być dużo zabawy :D efekt potem :P No coś jeszcze będzie fajnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i stuff od soldiera jak narazie to widzę masz tam jakieś zimne ognie do zabawy ale jak mówisz że to pierwsza część to czekam na kolejne żeby ocenić ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic specjalnego :P. Widzę parę dobrych petard, trochę pierdół i jeden rodzynek w postaci pięknej kątówki. Czekam na dalszy rozwój sytuacji, bo jak na razie mało efektu tu widzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic specjalnego :P. Widzę parę dobrych petard, trochę pierdół i jeden rodzynek w postaci pięknej kątówki. Czekam na dalszy rozwój sytuacji, bo jak na razie mało efektu tu widzę :D

f*ck efekt :D tylko Huk xDD #faraszteam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie za mało petard kupiłeś..Farasz będzie zniesmaczony..Widzę udało Ci się jeszcze zgarnąć PXR302 Bazooka. 2" na koniec milutkie dla oka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za mało petard kupiłeś..Farasz będzie zniesmaczony..Widzę udało Ci się jeszcze zgarnąć PXR302 Bazooka. 2" na koniec milutkie dla oka;)

Mam wieciej petard niż farasz :D Też je lubie :) i zawsze zostają xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości, bo nie zamówiłeś wszystkich 4 więc musiałeś się zastanowić :P

Jak kolega wyżej, również jestem ciekawy jak wypadnie Blade.

 

Ogólnie, subiektywnie oceniając, stuff bardzo zróżnicowany, są baterie, rakiety, petardy i inne bajery, co mi się podoba. Sam takie stuffy preferuję :xmas_happy:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości, bo nie zamówiłeś wszystkich 4 więc musiałeś się zastanowić :P

Jak kolega wyżej, również jestem ciekawy jak wypadnie Blade.

 

Ogólnie, subiektywnie oceniając, stuff bardzo zróżnicowany, są baterie, rakiety, petardy i inne bajery, co mi się podoba. Sam takie stuffy preferuję :xmas_happy:

pozdro

Jak dla mnie A i b najlepsze :P Dziękuje serdecznie za opinie ;)Chociaż ktoś mnie rozumie:P Właśnie ja też jestem zwolennikiem multi kulti w stufie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ta paka z BF`a mi się już podoba ;) jest moc są duże kostki i nawet Bazooki no nieźle :) w tym roku też planujesz nakręcić kompilację. ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no jestem pod wrażeniem.Super wyrzutnie!A ta 2 calówka będzie chyba udekorowaniem zabawy.Do tego artykuły do zabawy w odpowiednich ilościach.Brawo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no jestem pod wrażeniem.Super wyrzutnie!A ta 2 calówka będzie chyba udekorowaniem zabawy.Do tego artykuły do zabawy w odpowiednich ilościach.Brawo! :)

Też jestem Ciekaw co to będzie :D Tak właśnie jak dla mnie stuff to tylko różnorodność :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...