Skocz do zawartości

Fajerwerki na sylwestra 2017/2018 matikoksu


matikoksu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzis juz ostateczne zdjecie wszystkich wyrzutni ktore posiadam. Poza wyrzutniami doszedl mi jeszcze maly zestaw z biedronki ale tego juz nie wstawiam.

f443019b747e670amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff miazga totalna nie ma sie do czego przyczepic widac ze zakupy przemyslane :) Chyba jeden z najwiekszych albo najwiekszy stuff na forum :) A jak sie moge spytac ile zajmuje odpalenie takiego stuffu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze pozytywne komentarze ;) nie wiem ile mi zajmie odpalanie ale od rana będę odpalał hukowe, jak się zrobi ciemniej to małe wyrzutnie, rakiety oraz moździerze no a na 12 mam połączone kilka wyrzutni (pluton+mars+mistrzowie ognia 25 strzałów z biedronki, kung fu+aikido, jw31+mistrzowie ognia 10 strzałów) no i oprócz tego większe wyrzutnie. Jak już po 12 skończą mi się wyrzutnie to odpalam bazooki oraz absoluty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matikoksu. Lonty masz w hurtowni Pioneer w Gliwicach. Ul. Toruńska 1 :)

 

Jutro od 8 czynne też tam jadę i widziałem mieli lonty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają lonty osobiście tam kupowałem w pionierze ? aczkolwiek tylko w hurtowni nie w detalu i nie chętnie chcą na metry sprzedawać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz wystrzelone wiec podziele sie opinia na temat produktow ktorymi strzelalem. Zawiodlem sie na zeppelinie. Lecial wolniej niz na filmikach a efekty wygladaly na kaliber max 25mm. JW415 tez mnie nie zachwycilo jak na taka wielka kostke. Skull oraz fireball xxl widac bylo ze wiekszy kaliber i dosyc konkretnie strzelaly. Wszystkie katowki zrobily robote i ogromne wrazenia na mnie oraz na wszystkich widzach a szczegolnie jw401 oraz jw402. Jw49 myslalem ze bedzie lepsze ale i tak dalo rade. Jw2001 bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla. Najpierw piekne efekty pozniej przyspieszyla i do tego final. Polecam ja poniewaz na zywo daje piekny efekt jakiego na filmie nie da sie tak dobrze zauwazyc. Termopile dynamiczna i do tego ladne efekty. Graffiti, salsa, dragon bardzo ladne efekty ale bez wiekszego szalu. Wszystkie polaczone wyrzutnie zrobily doslownie szal a najbardziej jw31+10 strzalowa mistrzowie ognia(super show 6 w biedronkowej poligrafii). Show box 2 myslalem ze bedzie wolno strzelal a tak na prawde wyszedl bardzo dobrze i polecam kazdemu ta wyrzutnie. Orinoko bylo cudowne. Nigdy bym nie powiedzial ze ta wyrzutnia ma na zywo takie efekty. Wyrozniala sie na tle wszystkich innych. Jw39, alchemik oraz new generation 12 i 13 tez ladne. Z lidla super bomba oraz predator dobrze i dynamicznie strzelaly. Song piekne duze efekty ale strzelala nie za wysoko wiec moze przez to odnioslem takie wrazenie. Terminator narobil duzo szumu ale male efekty. Na mnie nie zrobil duzego wrazenia ale widzowie byli zachwyceni. Lava taka przecietna ale jak za wyrzutnie za 100zl byla calkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rakiet to zadne nie robily szalu. Thunder rocket tylko pozytywnie mnie zaskoczyly poniewaz wyroznialy sie od innych oraz mialy fajny huk. Na absolutach bardzo sie zawiodlem poniewaz nie mialy efektow jak na filmikach i byly slabe. Bazooki byly najlepsze ale jak za cene 55zl za sztuke to nie zbyt oplacalnie. Wedlug mnie sa warte ok 30-40zl za sztuke. Mozdzierz tygri oci byl bardzo fajny. Ladne 2 strzalowe efekty pieknie wygladaly. Szkoda tylko ze 2 szelki wybuchly na ziemi i nie bylo slychac nawet wystrzalu w gore tylko po prostu od razu wystrzal na ziemi. O dziwo 1 rura przezyla mimo ze szelka w niej wybuchla i nie wiem jakim cudem sie to stalo. Z petard wszystkie byly mocne ale super crackery i matabrujasy ciut mocniejsze niz reszta. Z malych wyrzutni odpalanych przed 12 kazda jak na mala wyrzutnie dawala rade i na zadnej sie nie zawiodlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...