Skocz do zawartości

Fajerwerki na sylwestra 2017/2018 matikoksu


matikoksu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za opinie. Co do zamówienia które teraz jest w drodze nie napiszę co tam będzie ale powiem tyle że większość produktów które zamówiłem to takie o których od lat marzyłem a 80% z nich jeszcze nigdy nie miałem ;) Jak przyjdzie to oczywiście wstawie zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem dziś w etnie i zakupiłem moździerz 18 podwójnych kul firmy klasek za 207zł. Nawet jeśli przepłaciłem to i tak jestem zadowolony z zakupu ponieważ wiadomo jak ciężko teraz kupić moździerz a szczególnie coś takiego.

522bf82a96d7bab9med.jpg

399f8519b7370c52med.jpg

 

Czekam jeszcze na tą paczkę ale nie wiem czy się doczekam bo w sobotę poszło zamówienie a paczka od 2 dni ma status "przygotowana do nadania". Nie mówiąc o tym że podałem pesel przy składaniu zamówienia a w poniedziałek dzwonili do mnie że mam potwierdzić pełnoletność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmówiłem przesyłkę z piroart ponieważ mieli tam jakieś problemy z rakietami ponieważ połamały się no i nie wiadomo kiedy bym to dostał. Przed chwilą zamówiłem z INS oraz taniefajerwerki.pl. Połowa tego co zamówiłem to te same produkty które miały mi przyjść z piroart więc nie ma lipy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w tesco zakupiłem sobie 2 wyrzutnie. Nie chciałem 3 rok z rzędu brać hydry więc wziąłem lave która jest tej samej wielkości co hydra i w tym roku tylko 10zł droższa od hydry.

51d5711b0ee8eaf9med.jpg

 

W dalszym ciągu czekam na przesyłki. Mam nadzieję że jutro chociaż 1 przyjdzie ponieważ czekam na 3 przesyłki z czego 2 zamawiałem w czwartek no i dziś zamówiłem ostatnią skromną paczuszkę :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zakupy.Jest na czym oko zawiesić.Najlepsze rakiety czyli bazooki,do tego znakomita kątówka.Zazdroszczę ci jej,miałem ją kupić w tym roku,ale w ostatniej chwili zamieniłem ją na inną kątówkę.Cyklop niewątpliwie jest jedną z najlepszych kątówek :) .Bardzo podoba mi się twój stuff jest potężny i niezwykle efektowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój stuff już jest genialny,a jeszcze trzy paczki w drodze.Niesamowite!! :xmas_smile:

Tak to jest jak tutaj dostaję takie pozytywne opinie, dziewczyna gada mi: "Matii tego jest za mało. No weź dokup coś jeszcze!!!", a jak wchodzę na sklepy internetowe z fajerwerkami chciałbym wykupić te wszystkie wyrzutnie które tam są.

 

Super zakupy.Jest na czym oko zawiesić.Najlepsze rakiety czyli bazooki,do tego znakomita kątówka.Zazdroszczę ci jej,miałem ją kupić w tym roku,ale w ostatniej chwili zamieniłem ją na inną kątówkę.Cyklop niewątpliwie jest jedną z najlepszych kątówek :) .Bardzo podoba mi się twój stuff jest potężny i niezwykle efektowny.

Ty też dokonałeś dobrego wyboru kupując kątówkę jw59. Jednak najbardziej zazdroszczę Ci new generation 12 i 13. Chciałem je kupić w tym roku ale wyszło inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zrezygnowałem z zamówienia z INS i zamówiłem kolejne z fajerwerkitanio.pl . Z INS jest tak słaby kontakt że niczego nie można się dowiedzieć. Na fb odpisali mi dzień później i napisali że paczka będzie wysłana w najbliższym czasie, a tydzień już czekam. Bardzo niefachowa obsługa i nie polecam. Z fajerwerkitanio.pl zamawiałem już 2 razy i nigdy żadnych kłopotów nie było. Zawsze przychodziło w ciągu 2 dni w idealnym stanie i dobrze zapakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ins szybko przysłał paczkę,pewnie dla tego,że nie było jeszcze takiego szału na zamówienia,ale brak odpowiedzi na pytania klienta,jest zastanawiające.

Co do ostatniego zdjęcia,znowu muszę cię pochwalić.Super kostki,ach ta jw31,tyle lat przymierzam się do jej zakupu i jakoś jej nigdy nie nabyłem :xmas_dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ins szybko przysłał paczkę,pewnie dla tego,że nie było jeszcze takiego szału na zamówienia,ale brak odpowiedzi na pytania klienta,jest zastanawiające.

Co do ostatniego zdjęcia,znowu muszę cię pochwalić.Super kostki,ach ta jw31,tyle lat przymierzam się do jej zakupu i jakoś jej nigdy nie nabyłem :xmas_dry:

Jest tego taki plus że teraz zamówiłem te 2 kostki których Ci tak bardzo zazdrościłem :xmas_biggrin: nie obędę się bez nich w tego sylwestra.

 

Przed chwilą tak z nudów pojechałem do tesco i kolejny zakup.

cfdb6d886d2461d4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i denerwuje mnie w swieta teraz to ze nie mam jak kompletowac dalej stuffu a po swietach mam tylko 3 dni aby dokonczyc zakupy. Wszystko przez ta kiepska obsluge sklepow internetowych. W srode za to wybieram sie do grom zbiga wiec moze tam mi sie uda kupic cos sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dokonczylem zakupy. Jedyne czego nie udalo mi sie zakupic to lont. Chyba mam pecha na niego. Moze jeszcze zdazy sie okazja. Mam jeszcze cos czego nie ma na aktualnych zdjeciach ale dodam w sylwestra zdjecia 1 artykulu ktorego brakuje tutaj na zdjeciach.

8b51cc6008a8a39bmed.jpg

caaee1f030b18afamed.jpg

a010cdf7b7d2a84amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dokonczylem zakupy. Jedyne czego nie udalo mi sie zakupic to lont. Chyba mam pecha na niego. Moze jeszcze zdazy sie okazja. Mam jeszcze cos czego nie ma na aktualnych zdjeciach ale dodam w sylwestra zdjecia 1 artykulu ktorego brakuje tutaj na zdjeciach.

8b51cc6008a8a39bmed.jpg

caaee1f030b18afamed.jpg

a010cdf7b7d2a84amed.jpg

 

 

 

 

Już się tak tymi WP nie podniecaj w każdy poście :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś moim idolem:):) stuff miażdży:)

Wielkie dzieki. Staralem sie jak moglem zeby miazdzyl ;)

Już się tak tymi WP nie podniecaj w każdy poście :xmas_w00t:

Nie ma tu nic WP ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy stuff na forum i to zdecydowanie.Najlepsze wyrzutnie w swych kategoriach.U ciebie znajdziemy wyrzutnie o różnej ilości strzałów od różnych producentów.Setki 1,2 a przede wszystkim taka ilość kątówek robi największe wrażenie w tym zestawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki damian za Twoje pozytywne opinie ;)

 

Mial byc koniec ale dzis nie moglem sie powstrzymac i odwiedzilem lidl oraz biedronke. Mialem kupic mistrala ale w zadnym lidlu nie bylo.

fcfbff4b899f017fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...