Skocz do zawartości

<Farasz> Stuff 2017/2018


Farasz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie wygląda mój Sylwester jak co roku- nagrane z okna- a ja rzucam petardy- praktycznie mieszkam w centrum miasta i wyjście na dwór graniczyło by dostaniem petardami- u mnie w mieście jest jak na wojnie- no i co miałbym wyrzutnie z okna wypuszczać- dlatego wole petardy- filmik jak co roku spędzam sylwestra. A pozatym ja mam na widoku z okna tyle wyrzutni że się napatrze z okna z góry ile zechce. a te petardy co ja rzucałem te błyski i głośne huki między blokami to ja rzucałem rok temu super crackerami txp859.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xCoBgWpzgzk&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze cię policja za to nie zgarnęła?Dziwne

Właśnie przez takich niemyślących jak ty pojawiają się wypadki i przeciwnicy piro :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy miłośnicy wyrzutni- jak wam się wyrzutnia przewróci to też czujecie fajność z wyrzutni jak w tłumy strzela na placu w sylwestra. Właśnie przez takich jak wy jest tyle poparzeń w sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farasz, a miłościwy panie wiesz, że trzeba wyrzutnie obstawiać? Tłum ma stać kilkadziesiąt metrów od wyrzutni.

 

Informacje masz skąd? Tyle poparzeń w sylwestra.. 99% to od wyrzutni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy miłośnicy wyrzutni- jak wam się wyrzutnia przewróci to też czujecie fajność z wyrzutni jak w tłumy strzela na placu w sylwestra. Właśnie przez takich jak wy jest tyle poparzeń w sylwestra.

Kiedy się dobrze umocuje wyrzutnie nie ma najmniejszych szans żeby się przewróciła.Odpaliłem już w swoim życiu ze 150 wyrzutni żadna się nie wywróciła,bo zawsze je zabezpieczałem.Pamiętaj gościu,że trzeba mieć wyobraźnie i trochę oleju w głowie odpalając wyrzutnie a ten kto tego nie ma po prostu źle kończy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Testowałem już kilku krotnie na polu 4 petardy no i brałem pod uwagę bas, trzask i wybuch i podmuch basu. Zawiodłem się na Gorilla Bomb gdyż jest słabsza od Matabrujasa i od Crazy Robots.

 

46bb7117dd00d933.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teorie Farasza padają jak mury Kaczmarskiego :) co do pierwszego zdania gdy sądziłeś że matabrujasy są najsłabsze ;) od siebie po wielu testach dodam że matabrujas a crazy robots praktycznie taki sam huk tyle że CR piękna flara, mocą CR wygrał z matabrujasem, krater w piasku był znacznie większy. TXP859 super cracker nieco słabsze od obydwu emiterów. Gorilli nie miałem chyba że tą wersje z NWP nie jako emiter to była minimalnie lepsza od emiterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teorie Farasza padają jak mury Kaczmarskiego :) co do pierwszego zdania gdy sądziłeś że matabrujasy są najsłabsze ;) od siebie po wielu testach dodam że matabrujas a crazy robots praktycznie taki sam huk tyle że CR piękna flara, mocą CR wygrał z matabrujasem, krater w piasku był znacznie większy. TXP859 super cracker nieco słabsze od obydwu emiterów. Gorilli nie miałem chyba że tą wersje z NWP nie jako emiter to była minimalnie lepsza od emiterów.

nie sądziłem tylko myślałem że są najsłabsze bo z nich nie strzelałem wcześniej ale całe szczęście że chociaż 1 paczkę kupiłem na spróbunek bo bym nigdy sie nie dowiedział jakie są głośne i nikomu bym nie uwierzył na słowo ale sam sie przekonałem na własnym ciele. Dziś testowałem z kolegą na polu txp859 Super Cracker z tamtego roku i emiter xp1011 crazy robots z tego roku i emiter gorille bomb z tego roku- dwa razy potężniej walnął emiter Crazy Robots- super cracker się kryje- gorilla bomb spadła na 3 miejsce a super cracker na 4 miejsce. i mam teraz dylemat co kupować- xp1012 matabrujasy czy crazy robot xp1011. Emiter Gorilla i Txp859 to kaszana przy matabrujas i crazy robot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

We wtorek zamawiam na www.taniefajerwerki.pl tam od wartości zamówienia gratis bedzie dodatkowo 18%, jednak przyjrzeć się tym petardom to najlepsze wykonanie ma emiter crazy robots- konkretna gruba twarda petarda- dziś zauważyłem dużą różnicę w potędze crazy robots- super cracker 2 razy się kryje. gorilla bomb tez sie kryje w basie- co prawda gorilla podobnie dziś walnela ale jednak crazy był mocniejszy. Matabrujas jest mocny- nawet mocniejszy trzaskiem od super crackera i gorilli ale jednak ten bas i podmuch basu z crazy robots jest głębszy niż u matabrujas i u super crackera i u gorilli. Powiem szczerze że gorilla jest totalną kichą-zbyt mało prochu na tak dużą petardę- moim zdaniem 1 miejsce crazy robot, drugie miejsce matabrujas, trzecie miejsce gorilla a na końcu 4 miejsce trzaskowy bez basowy super cracker. Między emiterem crazy robots i txp859 Super Cracker jest olbrzymia różnica w basie i w potędze uderzenia- dziś to wyraźnie odczułem na ciele- petardy były odemnie tej samej odległości czyli 10 metrów odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jesteś ziomuś niezdecydowany.... Tych twoicj opini najlepiej nie słuchać i samemu sprawdzić. Nie żebym cię krytykował tylko taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przed chwilą poszło zamówienie na taniefajerwerki.pl

 

Zamówione produkty: XP1011| XP1011 Crazy Robots | 9,99 zł- 17szt.
PXB2007| PXB2007 Selen | 10,49 zł- 1szt.
TXB602| TXB602 Backyard Fun | 0,01 zł- 1szt.
LDC294| LDC294 Palermo | 21,36 zł- 1szt.
TXB070| TXB070 Plus+ | 20,28 zł- 1szt.
TXB171| TXB171 Tree Colors | 2,05 zł- 1szt.

 

jak dojdzie paczka w tym tygodniu to dodam fotki, wartość zamówienia z przesyłką 250zł. wziąłem gratisy TXB602 Backyard Fun i TXB171 Tree Colors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę wielki wróg kostek je zakupił.Może to zmieni trochę twój pogląd piro i zrozumiesz,że kostki to jednak moc i piękno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komedia w tej firmie, człowiek się cieszy że idzie do niego paczka aż tu nagle, i nie wiem co teraz robić- gdzie zamawiać te crazy robots.

 

 

9430eeedfe8642dc.png

 

25105e819c5a92c8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rzuciłem z okna 3 petardy, pierwsza poszła gorilla bomb, druga poszła crazy robots z CE i trzecia poszła Txp859 Super Cracker i najpotężniejsze uderzenie miała Crazy Robots aż ziemia zadrżała od basu, drugie miejsce to Super Cracker a 3 miejsce Gorilla bomb. Crazy robots z CE jest bardzo silna i potężna i myślę że lepsza jest z CE niż zeszłoroczne Crazy roboty bez CE.

 

Poszło zamówienie na www.fajerwerkiopole.pl

Zamówiłem 15 paczek crazy robots. tu jest link prosto do crazy robots https://fajerwerkiopole.pl/glowna/270-xp1011-crazy-robots.html

już tam tylko zostało 85 paczek

 

Spieszcie się bo przejrzałem już cały internet i nie ma już taniej niż 12zł za paczkę za crazy robots a tam gdzie było po 10 lub 11zł. to poodpisywali mi w emailach że dobiero dostawy będą na wiosnę- szok. Czyli www.fajerwerkiopole.pl to jedyna strona gdzie można jeszcze tanio kupić crazy robots po 12zł. bo na innych stronach jest już tylko coraz drożej. a na allegro to juz w ogóle po 16 i 17zl. za paczkę.

 

6f9bc1118e571138.png

 

16ac3c70f5553ba6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że w tym roku najpotężniejsze z najpotężniejszych Crazy Roboty zawalą ten blok mieszkalny, szykuje się wielkie WOOOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła przesyłka, 15 paczek crazy robots, crazy robotsów są 2 partie tych petard- 5 paczek mam z krótkimi lontami i piaskową zatyczką od strony lontu i 10 paczek z długimi lontami z dwoma gipsowymi zatyczkami- z każdej paczki wyjmowałem po 1 petardzie i sprawdzałem każdą paczkę, te partie różnią się tylko tym że z jednej partii trzeba sciągać bibułke ponieważ lont jest tak krótki że bibułka zasłania lont- ale huk jest ten sam no i minus że zatyczka od strony lontu przy zduszeniu to kruszy się- te partie z krótkimi lontami są gorsze i niewygodne ale na szczęście huk jest ten sam. Daję fotki od razu całego mojego stufu i już nic nie dokupię.

 

 

24c7a32284372c7b.jpg

 

1696003f5ebf2470.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...