Skocz do zawartości

[KarasiuN] Największy Forumowy stuff (4ever) - Stuff 2017/2018


karasiun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)


Filmik poniżej przedstawiający wszystko co powiadam (na chwilę obecną nie planuję kolejnych zakupów) :)
Niedługo (jutro, ew po weekendzie listopadowym) post zostanie edytowany i postaram się dokładnie wymienić to co zamówiłem teraz ostatnio w 10 paczkach i kilka paczek zamówionych nieco wcześniej :)




Zapraszam do odwiedzania oraz subskrypcji kanały ;) niedługo wiele, wiele zwariowanych filmików z użyciem piro itp ;)

Pozdrawiam,
KarasiuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że wszystko co zakupiłem nie zostanie raczej wystrzelane w tym roku, trochę petard typu fp4 achtungi stare oraz inne dobre produkty nabyte,
nic nie jest na sprzedaż (no chyba, że dla dobrych znajomych kilka paczek petard itp) czyli całe nic,
mam spore rodzeństwo którzy kochają fajerwerki w wieku 11-18 lat braci trzech, więc zemną będą strzelać, mnie już tak nie podnieca strzelanie jak ich :D

MŁODZI PIROMANIACY których zaraziłem pasją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak na 10.000zł to trochę mało konkretny zakup.Ja osobiście na twoim miejscu troszkę inaczej bym to zorganizował,ale cóż szanuje decyzje innych :).Tak czy owak ilość powala na kolana,po prostu z wrażenia zaniemówiłem :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stuffik pokazny jest troche zabawy jak i konkretow nudy na pewno nie bedzie ."Spac nie ma gdzie ale wazne ze piro ma swoje miejsce" hahah :) Taka ilosc piro w domu trzymasz czy tylko na czas filmiku?Tez bym troche inaczej to zainwestowal ale wiadomo decyzja nalezy do kupujacego tymbardziej ze napisal ze ma rodzenstwo w mlodym wieku wiec dla nich wieksza frajda pewnie jest zabawa pirotechnika niz odpalic np. jeden konkret :) Koszt tego stuffu faktycznie 10 tysiecy? Bo mimo ze tego duzo to bym nie powiedzial ze za tyle tego tu jest ale wiadomo nie bede sie sprzeczal bo nie ja placilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pierdziu, te petardki to szarpałbym jak reksio szynkę (859, TC14) :D Chyba nawet nie zdążyłeś wszyskiego pokazać przy tej ilości aczkolwiek to wygląda jakby ktoś ogromne stoisko rozłożył u siebie w pokoju, a gdzie moździerze? :D . Tak czy siak, podziwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stuffik pokazny jest troche zabawy jak i konkretow nudy na pewno nie bedzie ."Spac nie ma gdzie ale wazne ze piro ma swoje miejsce" hahah :) Taka ilosc piro w domu trzymasz czy tylko na czas filmiku?Tez bym troche inaczej to zainwestowal ale wiadomo decyzja nalezy do kupujacego tymbardziej ze napisal ze ma rodzenstwo w mlodym wieku wiec dla nich wieksza frajda pewnie jest zabawa pirotechnika niz odpalic np. jeden konkret :) Koszt tego stuffu faktycznie 10 tysiecy? Bo mimo ze tego duzo to bym nie powiedzial ze za tyle tego tu jest ale wiadomo nie bede sie sprzeczal bo nie ja placilem :)

Pojemny dom ;) na czas filmiku tak rozwalone, niedługo lepszy filmik z opisaniem wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pamiętaj o zrobieniu foty wystrzelonych kostek, bo niedowiarki dalej będą myśleli że na straganie stoisz.

 

No chyba że dalej będą myśleć, że kazałeś przynosić wystrzelone kostki swoim klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o zrobieniu foty wystrzelonych kostek, bo niedowiarki dalej będą myśleli że na straganie stoisz.

 

No chyba że dalej będą myśleć, że kazałeś przynosić wystrzelone kostki swoim klientom.

Się zrobi, się doda :D :D :D :D :D :D :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...