Skocz do zawartości

[abuk] Stuff 2017/2018


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów!

W tym roku noc sylwestrową prawdopodobnie będę spędzać na sali. Z racji tego stuff będzie obfitować we wszystkie rodzaje pirotechniki, którą będę odpalać w okresie "okołosylwestrowym". Jednakże konkretne kostki oczywiście znajdą miejsce w moich zbiorach :D

Planuję wydać +/- 1000 cebulionów, zobaczymy czy się to uda xD

Na dniach temat będzie aktualizowany. Czekam na paczki z kostkami i pierdołami, a póki co daję fotę hukowych pozostałości i zakupów na bombashopie.

 

k4efc6.jpg

-fp3 small (2011)

-Gorilla Bomb (stara wersja z krótkim lontem)

-P2000 (2013)

-kultowe FP3/NEW FENIX (2010)

-Titanblitz 3 MIX (2016)

-Titanblitz 5 Crackling (2016)

-2x 859 (2015)

-3x Crazy Robots S1002 (2015)

-20 szt Colour Salute Extra Laut (2015)

-5 szt PS5 (2015)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości sklepu Piroart miałem jeszcze okazję zakupić XB4002, za co gorąco dziękuję i polecam sklep wszystkim forumowiczom!

Na zdjęciu widoczne również rakiety Mars Rider od SP, które zakupiłem w wakacje w cenie 13 zł za opakowanie i jak za tą cenę są bezkonkurencyjne ;) Dla porównania po lewej 2,5" Shell Rocket z Europyro.

353beom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne kostki oj będzie się działo u ciebie widzę dużo efektu ! ;) ciekaw jestem jak wypadną rakiety Mars Rider z SP nie słyszałem o tych rakietach zbytnio. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra lauty uwielbiam :>>>> Fajnie, że udało Ci się dorwać te Marsridery na promocji... ja zbyt długo zwlekałem z zamówieniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kostki to chyba nie ma co komentować :D Dużo sprawdzonych pozycji, które na pewno nie zawiodą.

Mocno interesują mnie te rakietki od SP. Możemy liczyć na jakieś nagranie z ich udziałem ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo ładnie.Same konkrety.Efekt jest =zabawa :) .Kolejna osoba która zakupiła jedno z tegorocznych nowości od triplexa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wleciała skromna paczka ze sklepu Fajerwerki Lider. Typowy gruz do zabawy + cyrkoblitzy, które jak wiadomo nie dostały certyfikatu CE więc zrobiłem zapas na kilka lat do przodu :)

2a68kk0.jpg

 

Gdzieś w czeluściach szafy leżą jeszcze szelki 2" i Jw1020, jak się do nich dokopię to dam fotkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff sie dobrze prezentuje zabawki male jak i te duze na 12 tez sie pojawily :P Mimo ze nie jestem zwolennikiem to rakiety tez widze calkiem zacne I cos czego zazdroszcze to te "lauty" w kartonie :) Nudy nie bedzie zabawy nie zabraknie a i jest na czym oko zawiesic o 12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zestaw u ciebie widzę. Petardy I klasa w tym parę unikatów (lauty, fp3 fenix, stare txp859), zacne rakietki 2,5" od EP oraz ciekawe Mars Rajdery. Nie zabrakło u ciebie również czegoś do zabawy. Wyrzutnie również bardzo dobre wybrałeś, jest też coś nowego od tripla wiec jest ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleziska z szafy :D

or6zvq.jpg

 

Efekty szelek od lewej:

-Purple peony

-Red blue double rings

-Green wave

-Half red half silver peony

-Time rain willow green glitter

-2x Big nut with tail

-2x Brocade to white

 

A przy ścianie stoi sobie JW1021.

 

Kto by pomyślał, że te artykuły staną się towarem deficytowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega mi się podoba twój stuff niczego nie brakuje i w dodatku ten OR i szeleczki. Jedna kulka jest od Lidu :D?

Charakterystyczny czarny papierek na lifcie to chyba Lidu :D

 

Znaleziska z szafy :D

or6zvq.jpg

 

Efekty szelek od lewej:

-Purple peony

-Red blue double rings

-Green wave

-Half red half silver peony

-Time rain willow green glitter

-2x Big nut with tail

-2x Brocade to white

 

A przy ścianie stoi sobie JW1021.

 

Kto by pomyślał, że te artykuły staną się towarem deficytowym...

Super OR i szeleczki do tego rarytasy w postaci extra lautów i PS5 no i świetne kostki, dla mnie zestaw idealny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może raczyłbyś wbić do mnie na pokaz. :D

Dostać zaproszenie na pokaz od samego gubernatora FF - bezcenne! :D U mnie plany na sylwestra zmieniają się teraz jak w kalejdoskopie, ale jeśli tylko będę miał fizyczną możliwość to z wielką chęcią przybędę na NAJLEPSZY POKAZ SYLWESTROWY NA PLANECIE BY MPI!!

Masz już plan o której mniej więcej będziesz odpalać?

 

Charakterystyczny czarny papierek na lifcie to chyba Lidu :D

 

Super OR i szeleczki do tego rarytasy w postaci extra lautów i PS5 no i świetne kostki, dla mnie zestaw idealny :>

Dokładnie tak, jedna szeleczka jest z Lidu :)

 

Słuchajcie Pany, przez pytanie Krycha o importera szelki wpadłem na pomysł żeby zrobić mini konkursik.

Kto pierwszy napisze na podstawie zdjęcia i opisu efektów która szelka jest od którego importera dostanie ode mnie: jedną kulkę Brocade to white (titanium salute), paczkę cyrkoblitzów oraz kilka petard z mojego stuffu (w tym legendarne FP3/NEW od Fenixa) czyli produkty, które od tego roku zostają wycofane ze sprzedaży.

Wiem, że wygrana w lotto to to nie jest, ale może komuś sprawi radość chociażby jedna taka FP3/NEW w swoim stuffie :D

Kto chce się pobawić - zapraszam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple peony triplex

-Red blue double rings super power

-Green wave tropic

-Half red half silver peony triplex

-Time rain willow green glitter super power

-2x Big nut with tail triplex

-2x Brocade to white triplex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostać zaproszenie na pokaz od samego gubernatora FF - bezcenne! :D U mnie plany na sylwestra zmieniają się teraz jak w kalejdoskopie, ale jeśli tylko będę miał fizyczną możliwość to z wielką chęcią przybędę na NAJLEPSZY POKAZ SYLWESTROWY NA PLANECIE BY MPI!!

Masz już plan o której mniej więcej będziesz odpalać?

 

Dokładnie tak, jedna szeleczka jest z Lidu :)

 

Słuchajcie Pany, przez pytanie Krycha o importera szelki wpadłem na pomysł żeby zrobić mini konkursik.

Kto pierwszy napisze na podstawie zdjęcia i opisu efektów która szelka jest od którego importera dostanie ode mnie: jedną kulkę Brocade to white (titanium salute), paczkę cyrkoblitzów oraz kilka petard z mojego stuffu (w tym legendarne FP3/NEW od Fenixa) czyli produkty, które od tego roku zostają wycofane ze sprzedaży.

Wiem, że wygrana w lotto to to nie jest, ale może komuś sprawi radość chociażby jedna taka FP3/NEW w swoim stuffie :D

Kto chce się pobawić - zapraszam! :)

Pewnie koło 22-23. Z tego co wiem ty mieszkasz jakiś 1km ode mnie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Purple peony lidu


-Red blue double rings sp


-Green wave triplex


-Half red half silver peony triplex


-Time rain willow green glitter sp


-2x Big nut with tail triplex


-2x Brocade to white triplex



a co tam jak sie bawić to sie bawić :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujemy :P

 

-Purple peony-lidu
-Red blue double rings-super powerr
-Green wave-super powerr
-Half red half silver peony-triplex
-Time rain willow green glitter-super powerr
-2x Big nut with tail-triplex
-2x Brocade to white-triplex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleziska z szafy :D

or6zvq.jpg

 

Efekty szelek od lewej:

-Purple peony

-Red blue double rings

-Green wave

-Half red half silver peony

-Time rain willow green glitter

-2x Big nut with tail

-2x Brocade to white

 

A przy ścianie stoi sobie JW1021.

 

Kto by pomyślał, że te artykuły staną się towarem deficytowym...

 

PS. Super aktualizacja stuffu, takie cudeńka masz. Chłopie to żeś rozwalił system tą fotom, mega okazy. Toć to są Panie okazy archeologiczne z wykopalisk :P Co te szafy nasze kryją ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

-Purple peony lidu

-Red blue double rings sp

-Green wave triplex

-Half red half silver peony triplex

-Time rain willow green glitter sp

-2x Big nut with tail triplex

-2x Brocade to white triplex

a co tam jak sie bawić to sie bawić :P

 

Pierdzielony... Zgadłeś wszystko, szacun :D Myślałem, że Green Wave nikt nie zgadnie, a tu druga odpowiedź i po kompocie :P

Koniec konkursu, ten Pan rozbił bank :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...